Prof. Dr. Keleş: 'Hizmetlerimle Şehrime Bakanlığı Getireceğim'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, 'Allah kısmet eder Meclis'e gidersem emeğimle, hizmetimle Allah'ın izniyle ülkeme, şehrime, ilçelerime bakanlığı getireceğim. Size söz veriyorum.' dedi.

Prof. Dr. Keleş: 'Hizmetlerimle Şehrime Bakanlığı Getireceğim'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında Hazar Kıraathanesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların coşkulu tezahüratları ve yoğun ilgisiyle karşılanan Prof. Dr. Erol Keleş, seçim ve siyasi gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumuyla ilgili konuşan Prof. Dr. Erol Keleş, “Cumhur İttifakı olarak her zaman hakkın ve haklının yanında duran bir Cumhurbaşkanı var. Allah O’na uzun ömürler versin. Bakın, televizyon programında rahatsızlandı. 20 dakika ara verdi ve sonra tekrar milletinin karşısına çıktı. 2 gündür de programlarını aksattı. Ama şunun müjdesini vereyim ki sağlığı gayet iyi. Hepinize, herkese selamları var.” dedi.

Millet İttifakının Elazığ’a vaat ettiği sözleri eleştiren Prof. Dr. Erol Keleş, “Millet ittifakının, şehrimizdeki bir milletvekili bilboardlara şunu yazabiliyor; ‘hizmet bizim işimiz.’ Ben de soruyorum, ‘bu şehre, bu ülkeye 21 yıldır AK Parti’nin iktidar olduğu bu ülkeye ne hizmet yaptınız? ’Hizmet AK kadroların işi, hizmet bizlerin işi. Yarın inşallah Allah bana milletvekilliği nasip ederse hizmetin ne olduğunu, şehrime, ülkeme göstereceğim. Yine bilboardlarda Elazığ’a bakanlık sözü verildiği söyleniyor. Bunlar alışmışlar, masa başında her şeyi dağıtmaya, lafta konuşmaya.” ifadelerini kullandı.

Bu sırada bir vatandaş, ‘O sizi kastediyor. Siz bakan olacaksınız.’ diye seslendi. Vatandaşın bu sözü salonda uzun süre büyük alkış topladı.

Konuşmasını sürdüren Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, “Ben de ona karşılık şunu söylüyorum, biz masa başı adamı değiliz. Biz bu milletin hizmetkarıyız. Biz emek insanıyız. Biz hizmet insanıyız. Ben yarın, Allah kısmet eder Meclis’e gidersem emeğimle, hizmetimle Allah’ın izniyle ülkeme, şehrime, ilçelerime bakanlığı getireceğim. Size söz veriyorum. Beni tanıyan arkadaşlarım bilir. Gecem gündüzüm yoktur benim. Benim mesaim sabah 5.30’da başlar, gece 11.00’de biter. Bu emek, bu hizmet bu şehre, bu memlekete bakanlığı getirecektir. Bundan emin olun.” diye konuştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında ayrıca Karayolları 8. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, kurum yöneticileri ve personelle selamlaştı, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Cuma namazını Nurullah Camiinde eda eden Prof. Dr. Erol Keleş, namaz sonrasında vatandaşla selamlaştı, sohbet etti.

Parti teşkilat çalışmalarına da eşlik eden Milletvekili adayı Prof. Dr. Erol Keleş, AK Parti Gençlik Kollarının Cuma Pazarı’nda sürdürdüğü seçim çalışmalarına katıldı, vatandaşlarla ve pazar esnafıyla selamlaştı.

Anadolu Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu’nu ziyaret eden Prof. Dr. Erol Keleş, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi.

Prof. Dr. Erol Keleş ayrıca, Akçakiraz Beldesi’nde gerçekleştirilen Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında vatandaşlarla buluştu. Prof. Dr. Erol Keleş, her programda olduğu gibi Akçakiraz SKM açılışında da coşkuyla ve yoğun ilgiyle karşılandı