Milletvekili Erol'dan Bürokratlara Uyarı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Kadın Kollarının etkinliğine il bürokratların katılım sağlamasının kabul edilebilir bir durum olmadığını ifade etti.

Milletvekili Erol'dan Bürokratlara Uyarı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Elazığ Kadın kolları tarafından Güneykent Mahallesi’nde “mahalle buluşmaları” adı altında bir etkinlik düzenlendi. Ak Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen etkinliğe Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü ile Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürünün katılması tepkiyle karşılandı.

“BÜROKRATLARIN BU TAVRI KABUL EDİLEMEZ BİR DURUMDUR”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bürokratların bir parti etkinliğine katılmasının yanlış olduğunu ve bunun kabul edilebilir bir durum olmadığını söyledi. Erol, açıklamasında: “İl bürokratlarının milletvekilleri ile bir araya gelmesi, konuları ve sorunları tespit etmesi ve bunlara çözüm bulması gayet doğaldır. Ama AKP İl Başkanının sosyal medya paylaşımında görüldüğü gibi kadın kollarının etkinliğine veya toplantısına il bürokratlarının katılması doğru olmadığı gibi kabul edilemez bir durumdur. Bürokratların bu konularda daha hassas davranmasını ve enerjilerini şehrin sorunlarını tespit ederek çözüm bulma noktasına yoğunlaştırmalarını bekliyoruz.” dedi.