Başkan Şerifoğulları'ndan Kadir Gecesi Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'Kadir Gecemizi tebrik ediyor, bu mübarek gecenin hemşehrilerim, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.' dedi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Kadir Gecesi Mesajı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti: “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en güçlü şekilde paylaştığımız rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu gece, yüce kitabımız Kur-an’ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği ve Rabbimizin bin aydan daha hayırlı olduğunu müjdelediği kutlu bir zaman dilimidir. Rabbimden bu mübarek gecenin feyzinden ve bereketinden azami ölçüde istifade etmemizi nasip etmesinin diliyorum.

Bu mübarek gece hürmetine, Yüce Rabbimden Mescid-i Aksa’nın özgürlüğü için mücadele eden Filistinli kardeşlerimiz başta olmak üzere zulüm altında bulunan tüm dünya Müslümanlarının felahını niyaz ediyorum. Gönül coğrafyamızdaki mazlum kardeşlerimizi bu mübarek gecede dualarımızla yalnız bırakmayalım.

Rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı Kadir Gecemizi tebrik ediyor, bu mübarek gecenin hemşehrilerim, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum."