Başkan Şerifoğulları 'Elazığ'ımızın Dönüşümünü Ve Gelişimini Sürdüreceğiz'

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için ziyaretlerine devam eden ve her gittiği yerde yoğun ilgi, sevgi ve coşkuyla karşılanan Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları 'Hizmet etmekten onur duyduğum bu aziz şehirde 2024-2029 yılları arasında ilk dönemde olduğu gibi mahalle ayrımı gözetmeden hizmet, eser ve gönül belediyeciliğini şehrimizin her köşesine ilmek ilmek işleyeceğiz. Elazığ'ımızın dönüşümünü ve gelişimini hep birlikte sürdüreceğiz.' dedi.

Başkan Şerifoğulları 'Elazığ'ımızın Dönüşümünü Ve Gelişimini Sürdüreceğiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ’ın gelecek vizyonuna değer katan birbirinden kıymetli projeleri yatırıma dönüştürerek 2019 yılından itibaren hizmet, eser ve gönül belediyeciliği ilkesiyle Elazığlıların sevgisini kazanan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

ESNAF VE VATANDAŞLARIN KARARI, ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI!

Her gittiği yerde vatandaşların yoğun ilgi, sevgi ve coşkusuyla karşılanan Başkan Şerifoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş ve teşkilat üyeleriyle birlikte, Muammer Çorbacıoğlu Caddesi’nde faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi, vatandaşlarla buluştu. Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden esnaf ve vatandaşlar, 5 yıllık görev süresinde Elazığ’a kazandırdığı yatırımlar için teşekkür ederek yeni dönemde desteklerinin artarak devam edeceğini vurguladı. Şahin Şerifoğulları ise “Dua ve destekleri ile yanımızda olan esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YILMAZ’A TEMASLARINDA EŞLİK ETTİ

Öte yandan Şerifoğulları, bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ı, il protokolü ile birlikte Elazığ Havalimanı'nda karşıladı. Cevdet Yılmaz’a, Elazığ Valiliği’ni ziyareti esnasında eşlik eden Başkan Şerifoğulları, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’ın katılımıyla vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi. Şahin Şerifoğulları, Cevdet Yılmaz Başkanlığında, Elazığ İş Dünyası Buluşması’nda Elazığ’da faaliyet gösteren iş insanları ile buluştu ve “Şehrimizdeki yatırım yapılabilecek alanlarla ve girişimcilerimize sağlanan desteklerle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Üreten ve istihdam sağlayan tüm yatırımcılarımızın yanındayız.” dedi.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YILMAZ; “ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI, BÜYÜK BİR ÖZVERİ VE KARARLILIKLA ÇALIŞIYOR”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Elazığ temasları kapsamında yaptığı açıklamada; “Erenlerin, evliyaların, şehitlerin memleketi; Fırat gibi asil ve coşkun Gakkoşların diyarı Elazığ'da gönüllerin, duaların bir olduğu İftar soframızda Elazığlı hemşehrilerimizle buluştuk, Ramazan'ın sevincini ve bereketini paylaştık. Ardından ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan, 'Önce Üretim, Önce İstihdam' diyen birbirinden kıymetli Elazığlı iş insanlarımızla, sanayicilerimizle, esnafımızla bir araya gelerek şehrimizin ekonomisine güç katacak yeni projeler, fırsatlar ve olanaklar üzerine istişarede bulunduk. Şehirlerimize eser kazandıran, gönüllere dokunan, insan odaklı proje ve hizmetler üreten belediyecilik anlayışımızın en yakın şahidi olan Elazığlı hemşehrilerim AK Belediyeciliğe bir kez daha “Evet” diyecektir. Büyük bir özveri ve kararlılıkla çalışan Elazığ Belediye Başkan Adayımız Şahin Şerifoğulları ve tüm İlçe Belediye Başkan Adaylarımız, Gakkoşların desteğiyle, 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkarak Elazığ’ımıza hizmet etmeye devam edecektir.” diye konuştu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “SAYIN CUMHURBAŞKANI YARDIMCIMIZI AZİZ ŞEHRİMİZDE AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’ı Elazığ’da ağırlamaktan onur duyduklarını dile getiren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız; tarih, kültür ve hoşgörü diyarı aziz şehrimizde sizleri ağırlamaktan onur duyduk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve sizlerin desteği ile hemşehrilerimizin coşkuları, inançları ve heyecanlarıyla 31 Mart’ta yine, yeniden Elazığ diyerek 1 Nisan sabahı Türkiye Yüzyılı'nda Elazığ’ımızı gerçek belediyecilik zaferi ile taçlandıracağız.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “MAHALLE AYRIMI GÖZETMEDEN, HİZMET, ESER VE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE DEVAM”

Başkan Şerifoğulları; “Bu kutlu görevde geçirdiğimiz 5 yıllık süreçte, deprem felaketleri ve pandemiye rağmen sevdalısı olduğumuz bu aziz şehir için ama, fakat, lakin demeden mesai mefhumu gözetmedik, özveriyle çalıştık. Bu süreç zarfında 116 projemizi yatırıma dönüştürdük, Elazığ’ın gelişimi ve dönüşümüne katkı sunduk. Her gittiğimiz yerde kıymetli hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve sevgisi, yeni dönem için bizlere rehber olacak, bize güç verecek, çalışma azmimizi artıracak. Hizmet etmekten onur duyduğum bu aziz şehirde 2024-2029 yılları arasında ilk dönemde olduğu gibi mahalle ayrımı gözetmeden hizmet, eser ve gönül belediyeciliğini şehrimizin her köşesine ilmek ilmek işleyeceğiz. Elazığ’ımızın dönüşümünü, gelişimini hep birlikte sürdüreceğiz.” ifadesinde bulundu.