Yüksel Ercan: 'Umudu Yeşertmek İçin Geliyoruz'

İyi Parti Milletvekili Adayı Yüksel Ercan, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Yüksel Ercan:  'Umudu Yeşertmek İçin Geliyoruz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz günlerde ilçe, belde ve kendi seçim bölgesi olan Karaçor köylerini ziyaret ederek SKM açılışları yapan ve vatandaşlarla buluşan İyi Parti Milletvekili adayı Yüksel Ercan, gençlerle bir araya geldi.

Seçimlerin kaderini belirleyecek gençlerle buluşan Ercan, “14 Mayıs seçimlerin sonuçlarını belirleyecek olan genç kardeşleriz ziyaret ederek sohbet ettik, yaşadıkları sorunları ve bunlara dair çözüm önerilerini dinledik. Üniversite mezunu, geleceğe dair hedef ve hayalleri olan pırıl pırıl gençlerimizin kendi gelecekleri konusunda kaygı ve endişeleri çok. Gençlerimizin geleceğe güvenle bakacakları günler için İyi Parti iktidarı artık kaçınılmaz” dedi.

Seçim gezileri kapsamında Kültürpark’ı ziyaret eden İyi Parti Milletvekili Yüksel Ercan, 14 Mayıstan sonra ülkemizin taşına toprağına, çarşı-pazarına, yaşlısına- gencine gerçek baharlar geleceğini ifade etti.

Daha sonra Hıdırellez şenliğine katılan Ercan, Ulukent Mahallesi’ni ziyaret etti.

Fethi Sekin Hastanesini ziyaret ederek hekim ve personel Ercan, hastalarla da görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

14 Mayıs seçimlerin önemine değinen İyi Parti Milletvekili Adayı Yüksel Ercan, şunları söyledi.

 “Halkımızın yolsuzluktan, yoksulluktan ve gerginlikten kurtulması için iyilerin ve İyi Partinin iktidarına şiddetle ihtiyaç var. Çünkü İYİ Parti; barışın ve kardeşliğin merkezidir. İYİ Parti; devletimizin, adalet, ciddiyet ve merhamet merkezidir. İyi Parti, ekonomiden eğitime, tarımdan turizme, adaletten özgürlüklere kadar, tüm eksikleri kapatmaya geliyor. İyi Parti, Türkiye’nin ne kadar zengin ve güçlü bir ülke olduğunu tüm dünyaya göstermek için, acı reçetelerin sonuna, iyileşmek için, huzuru ve umudu yeniden yeşertmek için 14 Mayısta iş başına geliyor”