Yıldırım: 'AK Parti, vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisidir'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Mahalle Başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, teşkilat olarak istişareye büyük önem verdiklerini belirterek, AK Parti'nin vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisi olduğunu vurguladı.

Yıldırım: 'AK Parti, vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisidir'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Seçim İşleri Başkanlığınca düzenlenen toplantıda, mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetimiyle bir araya geldi. 
Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, Seçim İşleri Başkanı Fatih Çelik ve Teşkilat Başkanı Cengiz Taş ile mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetiminin hazır bulunduğu toplantı parti binasındaki toplantı salonunda gerçekleştirildi. 
Toplantıyla ilgili bir açıklama yapan İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; “Kurulduğu günden itibaren istişareye büyük önem veren partimizin bu geleneğini bizler de yerelde aksatmadan sürdürüyoruz. Bu kapsamda daha önce bazı mahalle başkanları ve sandık görevlilerimizle 3 toplantı gerçekleştirmiştik. Bu kez de tüm mahalle başkanlarımızla ve merkez ilçe yönetimimizle yapılan işlerin istişare edilmesi amacıyla bir araya geldik. Kaderi ülkesiyle bütünleşmiş AK Parti’nin Elazığ’daki kadroları olarak hareketimizin aslında bir dava olduğunu unutmadan istişareye önem vererek şehrimize hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Biz sıradan bir parti değiliz. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bu anlamda da istişare yapmaya her zaman devam edeceğiz. Ben fedakâr ve gayretli mahalle başkanlarıma, merkez ilçe yönetimime ve bu çatı altında hizmet yapan her bir kardeşime gönülden teşekkür ediyorum. Toplantımız teşkilatımıza hayırlı olsun, Rabbim bizi yapacağımız hizmetlerde mahcup etmesin.” ifadelerini kullandı.