Yeniden Refah, Yerel Seçimlerde İddialı

14 Mayıs seçimlerine kendi logosu ve adaylarıyla girip yüzde 3 oy oranıyla 5 milletvekili kazanan Yeniden Refah Partisi, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlere de iddialı giriyor.

Yeniden Refah, Yerel Seçimlerde İddialı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhur ittifakı üyesi olmakla birlikte hükümetin birçok yanlışına sert muhalefet yapan ve bununla birlikte çözüm önerileri sunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan,Elazığ’da vatandaşlarla buluştu.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Nurettin Gül ve parti mensuplarıyla Yazıkonak halkıyla buluşan ve yerel seçimlerde 94 ruhunun yeniden ihyası amacıyla belediyelerin Yeniden Refah Partisi tarafından kazanılacağını ifade eden Erbakan;  “Hakkın rızası, halkın mutluluğu için çalışan kadrolarımızla efsane hizmetleri yeniden gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek seçimlerle halkımızın Milli Görüş belediyeciliğine olan hasreti sona erecek ve birçok il ve ilçemiz Yeniden Refahlı kadrolarla yönetilecek” Dedi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi aziz şehir Elazığ’da da İl, ilçe ve belde teşkilatlarında Belediye başkanlığı aday adaylığı başvurularını almaya başladıklarını ifade eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Milli Görüş ruhuyla, Milli Görüş Belediyeciliğinin yeniden hâkim olması için tüm hızıyla seçimlere hazırlandıklarını ifade etti.