Yeniden Refah Partisi'ne Katılımlar Devam Ediyor

İŞ ADAMI HALUK SERTKAYA YENİDEN REFAH PARTİSİ'NE KATILDI

Yeniden Refah Partisi'ne Katılımlar Devam Ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elâzığ’ımızın değerli iş adamlarından Haluk Sertkaya, Yeniden Refah Partisi’ne katıldı. İşadamı Sertkaya’nın rozetini Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş taktı.

Yeniden Refah Partisi’ne katılımlar bugün de devam etti. Elazığ’da bir çok yatırımı bulunan değerli işadamlarından Haluk Sertkaya

Yeniden Refah Partisi’ne katıldı.

Haluk Sertkaya’nın parti rozetini Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş taktı.

İş adamı Haluk Sertkaya, üyelik formunu da doldurarak resmen Yeniden Refah Partisi’ne katılmış oldu.

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, İşadamı Haluk Sertkaya’nın katılımıyla ilgili yaptığı değerlendirmede partilerine her geçen gün katılımların arttığına dikkat çekerek,” Yeniden Refah Partisi’ne katılımlar yerel seçim süreciyle birlikte artarak devam etmektedir. Her gün yeni katılımlar ile partimiz daha büyüyor, daha da güçleniyor. Bugün de partimize şehrimizin yetiştirdiği çok kıymetli iş adamımız Haluk Sertkaya katılım gösterdi. Değerli iş adamımızın şehrimize yatırımlarını ve insanımıza sağladığı istihdam imkanlarını tüm halkımız yakinen bilmektedir. Kendilerinin partimize katılımlarından büyük mutluluk duyduk. Partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki süreçte partimize yeni katılımlar olmaya devam edecek. Yeniden Refah Partisi, kadrolarıyla ve hizmetleriyle Elazığ’a damga vuracaktır.” dedi.