Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş: 15 Temmuz, Bu Milletin İstiklal Mücalesidir

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş: 15 Temmuz, Bu Milletin İstiklal Mücalesidir
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Halkımızın 15 Temmuz 2016’da büyük bir istiklal ve istikbal sınavı verdiğine dikkat çeken Başkan Ateş, FETÖ yapılanmasının günümüzde de aktif olduğuna dikkat çekti.

Geçmişten bugüne devletinin yanında duran halkımızın, 15 temmuz 2016’da devlet ve millet hayatına yönelik en alçak saldırıları, imanı ve aziz vatanına olan bağlılığıyla cesaretle püskürtüldüğüne dikkat çeken Başkan Ateş, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Darbe girişiminin açığa çıkmasının ardından, hiç tereddüt ve endişe yaşamadan, şehrin meydanlarına akın edip tanklara, uçaklara, helikopterlere ve namlulara gövdelerini siper eden bu milletin evlatları, tarihin en büyük destanını yazmıştır. Tarihin en hain darbesine karşı yine dünyanın en şanlı kahramanlığıyla karşı duran 252 şehidimizi bir kez daha rahmetle anıyor, o gecede yaralanan ve şehit olma pahasına tankların altına yatan vatan evlatlarına şükranlarımı sunuyorum.”