Yazıkonak Siyasetinde Bir İlk

Yeniden Refah Partisi Yazıkonak Belediye Meclis Üyeliği Aday Listesi açıklandı. Belde tarihinde ilk kez listede bir kadın aday yer aldı.

Yazıkonak Siyasetinde Bir İlk
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Zülfü Kartakgül’ün seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğü beldede merakla beklenen belediye meclis üyeliği aday listesi açıklandı. Ebru Erdem’in de yer aldığı listede belde tarihinde ilk kez bir kadın adayın yer alması takdirle karşılandı.

Açıklanan listede yer alan isimler şu şekilde:

1- Hasan Fırat

2- Abdulhamit Ateş

3- Hanifi Bayrak

4- Abdullah Akcan

5- Veli Barulay

6- Muhammet Polatoğlu

7- Selim Aytemur

8- Ebru Erdem

9- Abdulkadir Balta

10- Tarkan Korul

KONTENJAN:

Umut Sertkaya

KARTAKGÜL: “BELDE TARİHİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Açıklanan meclis üyeliği listesiyle ilgili bir açıklama yapan Yenden Refah Partisi Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Zülfü Kartakgül: “Seçim çalışmalarımızı kesintisiz bir şekilde coşku ve heyecan içinde sürdürüyoruz. Hedefimiz beldeyi hak ettiği noktaya taşımak. Niyetimiz halis. Bu doğrultuda elimizden gelen her şeyi ortaya koyuyoruz. Çok şükür ki gittiğimiz her noktada bu inancımızın karşılığını alıyoruz. Beldemiz değişim adına kararını vermiş durumda. Bizler de bu teveccühe layık olma adına her konuda ince eleyip sık dokuyoruz. Açıklanan belediye meclis üyeliği listemiz de bunun ispatıdır.

Belde tarihinde bir ilki gerçekleştirmiş olduk. İlk kez bir kadın aday listede yer aldı. Sayın Ebru Erdem Hanımefendi 8. Sıradan meclis adayımız oldu. Hem beldemize hem de kendisine hayırlı olsun. Ayrıca belediye meclis üyelerimizin siyaseten hiç yıpranmamış olması ve kendi ailelerinde ve ticari faaliyetlerinde başarılı olmaları da beldemizin yönetim kadrosunun tertemiz, şeffaf ve ahlaklı belediyecilik düsturunun bir göstergesidir. Güçlü bir meclisle Yazıkonak’ı en kısa sürede ahlaklı, dürüst, çalışkan belediyecilik anlayışıyla buluşturacağız İnşallah.”

Yazıkonak Siyasetinde Bir İlk
Yazıkonak Siyasetinde Bir İlk