Yanılmaz: 'Gençlik Üzerinde En Yüksek Oyu Alan Parti Ak Parti Olacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, katıldığı televizyon programında siyasi gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Yanılmaz: 'Gençlik Üzerinde En Yüksek Oyu Alan Parti Ak Parti Olacak'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, bu seçimde ilk defa oy kullanacak genç kesimin ilk parti tercihinin AK Parti olacağını söyledi.

Saha çalışmalarında gençlerle yaptığı görüşmelerde bu durumu çok net ve açık bir şekilde gördüklerini vurgulayan Milletvekili adayı Mücahit Yanılmaz, “Bu gençlik bambaşka bir gençlik. Muhalefet hiç kusura bakmasın, öyle kendisini de başka yerde görmesin. Yok efendim Z kuşağıymış Y kuşağıymış, yok öyle bir şey. Biz sahadayız. Bugün yine ilk defa oyunu kullanacak bir genç kızımızla Kapalı Çarşı’da karşılaştım. İlk oyum AK Parti’ye dedi. Karşılaştığım bütün evlatlarımızın düşüncesi böyle. İlk oyunu kullanan evlatlarımız ilk oyum AK Parti’ye diyorlar. Göreceksiniz gençlik üzerinde en yüksek oyu alan parti AK Parti olacak.” dedi.

Türkiye’nin geleceğinin bu gençlikle çok daha parlak olacağını ifade eden Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz: “Türkiye’nin geleceği çok parlak. Bu gençlerimiz, bu evlatlarımız gelecek açısından müthiş bir ümit veriyor. Bu gençlerimizin bilgileri, görgüleri, pratik zekâları o kadar iyi ki anında çözüm bulabiliyorlar. Muhteşem bir şey bu. Gençlerimiz inşallah 2023 seçimlerinde bulundukları ortamın çok daha ileri gitmesi için ve kendilerine verilen imkanların kaybolmaması için AK Parti diyor. Çünkü şu anda AK Parti özellikle üretken gençlere çok imkan veriyor. Devletin için imkanları önüne koyuyor sen yeter ki Üret diyor, sen yeter ki yap. Her türlü imkan bizden. Üretince, çalışınca bir buluş daha yapıyor. Sonra diğerine geçiyor onu bulunca öbürüne geçiyor. Zaten ülke de böyle gelişiyor. Şimdi biz kendi İHA’mızı yapmadık mı kendi SİHA’mızı yapmadık mı?” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, seçim çalışmaları kapsamında kurum ve kuruluş ziyaretlerini de sürdürüyor. Yanılmaz bu kapsamda, DSİ Elazığ Bölge Müdürlüğü, Fırat Kalkınma Ajansı, Tarım Kredi Kooperatifi, PTT Merkez Müdürlüğü’nü ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti, kurum yöneticileri ve personelle selamlaşıp, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis toplantısına da iştirak eden Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın ekonomisi, ticaret ve sanayisi hakkında ETSO yönetimiyle istişarelerde bulundu. Yanılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan Elazığ’a yapılması gereken çalışmaları içeren manifesto hakkında değerlendirmelerde bulunarak, manifestoyu desteklediklerini ifade etti. Yanılmaz, milletvekili seçilmesi halinde Elazığ’ın ekonomisinin ve sanayisinin daha da gelişmesine katkı sağlayacaklarını kaydetti.

Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, programı çerçevesinde Şehit ve Gazi Konfederasyonu’nun düzenlediği etkinliğe katılarak Şehit yakınları ve Gazilerle bir araya geldi.

Burada açıklamalarda bulunan Yanılmaz, Gaziler ve Şehit yakınlarının kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, “Onlar bize emanet. Onların ne eksiği varsa gidermek için büyük gayret gösterdik bundan sonra da bu destekleri artırarak devam edeceğiz.” dedi.

Yanılmaz, yoğun geçen seçim programı kapsamında ayrıca Kapalı Çarşı’yı ziyaret etti.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Yanılmaz, esnaflar ve vatandaşlarla selamlaştı, seçimlerde destek istedi.

Yanılmaz akşam saatlerinde ise ev ziyaretleri gerçekleştirerek hemşehrileriyle bir araya geldi.