Türkiye Yüzyılı'na Marka Projeler

Her alanda hayata geçirilen ve halkın beğenisini kazanan 5 yıllık başarılı bir dönemin ardından yeni dönemde de hizmet ve eser yolculuğuna hazır olduklarını ifade eden Elazığ Belediye Başkanı ve Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığ'ı Türkiye yüzyılına taşımak amacıyla hazırladıkları marka projeleri, halka tanıtıyor.

Türkiye Yüzyılı'na Marka Projeler
TAKİP ET Google News ile Takip Et

31 Mart seçimlerine yaklaşık bir ay kala partilerin Belediye Başkan adaylarının çalışmaları devam ediyor.
5 yıllık görev süresi içerisinde ilimize önemli hizmetler yapan ve çok sayıda prestij proje kazandıran Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

SEVGİ SELİ İLE KARŞILANIYOR

 Her gittiği yerde sevgi ve ilgi ile karşılanan Başkan Şerifoğulları; “Şimdi daha güçlü adımlarla ve marka projelerimizle, 'Yine, yeniden; hazırız ve kararlıyız' diyerek, şehrimizin her bir köşesine azim ve kararlılıkla hizmet seferberliğini sürdüreceğiz, eser belediyeciliğini her mahallemize nakış nakış işlemeye devam edeceğiz.” diyerek yeni dönme hazır olduklarını ifade etti.

ŞOFÖR ESNAFLARINDAN TAM DESTEK

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Başkan Şerifoğulları ilk olarak, Sürsürü Minibüs Durağı'ndaki şoför esnafları ile bir araya geldi. 
İlk 5 yıllık görev süresinde şoför esnafına önemli destekler sunan Başkan Şahin Şerifoğulları, talepleri dinledi, yeni dönemde hayata geçireceği projeleri anlatarak destek istedi. 
Esnaflar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Programa, Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman da katıldı.  

RESMİ KURUM ZİYARETLERİ

AK Parti Belediye Başkan Adayı Şerifoğulları ve beraberindeki heyet daha sonra, Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar, kurum çalışanları ve kursiyerlerle buluştu. 
Merkez faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Şerifoğulları, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için destek istedi. 
Başkan Şerifoğulları ve heyet ardından, Fırat Liman Başkanı Abdurrahman Türken ve kurum çalışanlarını ziyaret etti. 

ESNAF VE VATANDAŞLARIN DESTEĞİ  DEVAM EDİYOR

Başkan Şahin Şerifoğulları, Doğukent Seyda Molla Bahri Bulvarı'nda faaliyet gösteren esnaflarla bir araya gelerek vatandaşlarla buluştu. 
Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden esnaf ve vatandaşlar, yeni dönem için Şerifoğulları’na olan desteklerinin artarak devam edeceğini dile getirdi. 

VATANDAŞLAR,  HİZMETİN DEVAM ETMESİNİ İSTİYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve resmi kurum ziyaretleri yanında mahalle mahalle, hane hane gezerek vatandaşlarla da bir araya geliyor.
Şerifoğulları ve beraberindekiler Yeni Mahalle’de ikamet eden Melih Özdemir ve Güneykent Mahallesi’nde ikamet eden Erhan Kaya’nın ev sahipliğinde vatandaşlarla buluştu. 
Başkan Şerifoğulları’nı evlerinde ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getiren mahalle sakinleri, “31 Mart’ta yine, yeniden Şahin Şerifoğulları.” diyeceklerini ifade etti. 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ SAYISIZ PROJELERİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

İlk 5 yıllık görev süresinde Elazığ’ın gelecek on yıllarını planlayarak hizmet ve eser ürettiklerini dile getiren Başkan Şahin Şerifoğulları; “Şehrimizin bugününü ve geleceğini şekillendirmek, insanımızın yaşam kalitesine değer kazandırmak hedefi ile 2019 yılında çıktığımız bu kutlu yolda, birbirinden kıymetli onlarca projemizi yatırıma dönüştürmenin haklı gururu ile hemşehrilerimizin huzurundayız. Hizmet, eser ve gönül belediyeciliği ilkesi ile attığımız her adımda, şehrimizin gelecek on yıllarını planladık, kronikleşmiş sorunların temeline inip köklü çözümler üreterek aziz şehrimizi yatırımlarla donattık. Yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiğimiz her yerde, bir araya geldiğimiz her bir vatandaşımızın bizlere gösterdiği sevgi, ilgi şehrimiz ve hemşehrilerimiz için attığımız her adımın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor”dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI YENİ PROJELERİNİ HALKA ANLATIYOR

Başkan Şerifoğulları konuşmasını; “Aziz şehrimizin geleceği ve kıymetli hemşehrilerimiz refahı için yine, yeniden diyerek gerçek belediyecilik anlayışıyla yeni dönemde hizmet ve eser yolculuğuna hazırız. ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı.' düsturuyla kapı kapı, hane hane gezip, özenle hazırladığımız birbirinden önemli projelerimizi vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Şimdi daha güçlü adımlarla ve marka projelerimizle, 'Yine, yeniden; hazırız ve kararlıyız.' diyerek, şehrimizin her bir köşesine azim ve kararlılıkla hizmet seferberliğini sürdüreceğiz, eser belediyeciliğini her mahallemize nakış nakış işlemeye devam edeceğiz. En büyük amacımız; sevdalısı olduğumuz bu şehri geleceğe emin adımlarla taşımaktır.” diye sürdürdü.  

BÜYÜK GÜN 1 MART CUMA

Başkan Şahin Şerifoğulları hazırladıkları marka projeleri, 1 Mart Cuma günü saat 19.30’da Kanal Fırat, Kanal 23 ve Kanal E ortak canlı yayınında halka duyuracak.
Başkan Şerifoğulları’nın başta trafik, ulaşım ve kentsel dönüşüm olmak üzere çok sayıda sosyal ve kültürel projelerden oluşan ve  Elazığ’ı Türkiye yüzyılına taşıyacak marka projelerle  kamuoyunun karşına çıkıyor.