Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Mesleki Kariyer Planlama etkinliği çerçevesinde Prof. Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çalıcıoğlu, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çalıcıoğlu, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu’nu fakültelerinde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu ise, Fırat Üniversitesinde genç Veteriner Hekimlerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinin Türkiye’de Avrupa Veteriner Eğitim Kurumları Birliği tarafından akredite edilen ilk fakülte olmasından dolayı kutladı.

Eroğlu, "Türk veteriner Hekimleri Birliği olarak hedefimiz, Mesleğimizin saygınlığı ile onurunu korumak, yüksek standardını ve sürdürülebilirliğini devam ettirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için kaliteli bir veteriner hekimlik eğitim ve öğretiminin ülkemize kazandırılarak, iyi donanımlarla çağdaş veteriner hekimlik uygulamasının gerçekleştirilmesidir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Veteriner Fakültesi öğrencilerinin sorularını yanıtladı.