Şehrin Gür Sesi 14 Yaşında

24 Ocak depremi ve pandemi dönemi başta olmak üzere şehrin yaşadığı problemleri cesurca ama yapıcı bir dille ortaya koyan ve hemşerilerimizin takdirini kazanan Haber Ayrıntı Gazetesi,14.yayın yılını kutluyor.

Şehrin Gür Sesi 14 Yaşında
TAKİP ET Google News ile Takip Et

24 Ocak 2020 depremi ve ardından yaşadığı pandemi dönemiyle sıkıntılı günler geçiren Elazığ’ın sesi ve nefesi olan bunlarla birlikte hemşerilerimizin yaşadıkları sorunlara yüksek sesle dile getiren Haber Ayrıntı Gazetesi 14.yayın yılını kutlamanın onur ve gurunu yaşıyor.
 

14 YILDAN BU YANA HALKIN VE ŞEHRİN SESİ
Kurulduğu günden bugüne halkın ve şehrin emrinde olan ve sorunları cesurca dile getiren gazetemiz Haber Ayrıntı 14.yaşını kutluyor.
Gazeteciliği, sadece bir meslek olarak görmeyen, bu mesleğin kendisine yüklediği tüm manevi ve vicdani sorumlulukları omuzlayarak, tehdit ye yasal yaptırımların hedefi olan Haber Ayrıntı,14 yıldan bu yana doğruların peşinde olmaya ve bunları haykırmaya devam ediyor.
 

DOĞRUNUN YANINDA YANLIŞIN KARŞISINDA OLDUK
14 yıl boyunca sadece doğruları yazmak ve şehrin çıkarlarını savunmak kolay olmadı. Zaman zaman kovanına çomak soktuklarımız tarafından tehdit edildik. Zaman zaman açıkladığımız gerçeklerin ışığıyla gözleri kamaşan ve hatta kör olan odaklarının hedefi olduk.
Şehrin çıkarına ama birilerinin zararına olan konuların üzerine gittik ve bazen aleni bazen de üstü kapalı tehditler aldık.
 

TEHDİTLERE ALDIRMADIK
Tüm bu zorluklara rağmen yılmadık,usanmadık ve doğruların savunucusu olmaktan asla geri durmadık.Çünkü halkımızın gönlü, vicdanı ve desteği hep yanımızda ve en büyük destekçimizdi. Doğruları yazmanın, halkın duygularına tercüman olmanın gücüne inandık buna güvendik. 
 

ELAZIĞ HALKI HEP YANIMIZDA OLDU
Şehrimizİ ve kamunun menfaatlerini koruma adına yaptığımız mücadelede ne kadar haklı olduğumuzu 14. yayın hayatımız için yayınlanan mesajlar ve desteklerle bir kez daha gördük.
Başta ilimiz yöneticileri, siyasilerimiz, Oda Başkanlarımız, kurum müdürleri ve çok sayıda hemşerilerimizin sosyal medya mesajları ile bir kez daha sorumluluğumuz hatırladık ve yeni bir güç kazandık.
14. yılımıza daha bir aşk ve şevkle giriyoruz. Gücümüzü halkımızdan ve özgürlüğümüzden alıyoruz. Mazlumun hakkını aramak, zalime ve sorumsuzlara karşı da hakkı ve doğruyu hatırlatmak gibi manevi sorumluluğu olan bu mesleğin sırtımıza yüklediği ulvi mesuliyeti biliyoruz ve bunun gereğini en güzel şekilde ifa etmeye çalışıyoruz.

SADECE ELEŞTİREN DEĞİL, PAYDAŞ OLUP ÇÖZÜME KATKI SAĞLADIK
Yayınlarımızda zaman zaman eleştirdiğimiz kurum ve kişilerin insanların kişilik haklarını ihlal edecek bir adım atmıyoruz. Yanlışı ortaya koyuyor ve eleştirmekle birlikte çözüm önerilerimizi de ortaya koyuyoruz. Bu noktada sadece eleştiren ve karalayan bir yayın ilkesi yerine aynı sorunu şehirde yaşayanlardan biri olarak çözümler sunuyoruz ve bu yönümüzle muhatap kurumun hasmı değil paydaşı ve destekçisi olmak istiyoruz.

KİMSEYLE HESABIMIZ YOK…
Hiçbir kişi, kurum ve siyasi partiye karşı bir önyargımız ve farklı bir tutumumuz yok ve olamaz. Tüm kurumlar ve siyasiler bu şehrin yetiştirdiği güzide insanlar ve her biri şehir için ve kendi siyasi partisi için gayretle çalışan ve fedakârlık gösteren arkadaşlarımız, dostlarımız ve kardeşlerimizdir. Onların çalışmaları ve şehir için öne çıkardıkları projelerine sonuna kadar destek olduk olmaya devam edeceğiz.

ŞEHRİN SESİ VE VİCDANI
Haber Ayrıntı Gazetesi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrin sesi, vicdanı ve güçlü kalemi olmaya devam edecek. 
Haber Ayrıntı Gazetemiz ve haberayrinti.com ailesine 14. Yıl mutluluğu yaşatan başta okurlarımıza, takipçilerimize ve tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
 

Şehrin Gür Sesi 14 Yaşında