Sayın İleri'yi Aziz Şehrimiz Elazığ'ımızda Ağırlamaktan Büyük Memnuniyet Duyduk

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Sayın İleri'yi Aziz Şehrimiz Elazığ'ımızda Ağırlamaktan Büyük Memnuniyet Duyduk
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Bilişim ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Meryem Sürmen, AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Hasan Murat Öz, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm’ün de eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcısı İleri ilk olarak, İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'ndeki çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra “Teknolojide Kadınlar Teknolojik Adımlar, Dijitalin Yüzyılı için Teknoloji Kadın ve Yerel Yönetimler Yerel Çalıştayları"na katılan Dr. İleri, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Vali Fahri Bey Caddesi ve Koloğlu Çarşısı'ndaki esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Ömer İleri ve beraberindeki heyet, talepleri dinledi, yaklaşan yerel seçimler için Başkan Şerifoğulları’na destek istedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZI AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUK”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri’nin Elazığ temaslarının ardından değerlendirmede bulunan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Ömer İleri’yi aziz şehrimiz Elazığ’ımızda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Kıymetli hemşehrilerim, Elazığ’ın misafirperverliği ile Genel Başkan Yardımcımızı karşılarken, kendilerini Elazığ’a yakışır şekilde ağırladılar. Her gittiğimiz yerde bizleri ilgi ve sevgi ile karşılayan, bizlere dua eden ve destek veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, inşallah milletimizin desteği ile hizmet yolculuğumuzu Türkiye Yüzyılı’nda yine, yeniden Elazığ diyerek zirveye çıkaracağız.” ifadesinde bulundu.