Salih Satıcı: Sahadayız ve Sahada Olacağız

Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Salih Satıcı, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde sürdürüyor. İlimizin en geç Milletvekili adayları arasında yer alan Salih Satıcı, seçim gezileri kapsamında Esnaf, vatandaş ve basın kuruluşlarını gezmeye devam ediyor.

Salih Satıcı: Sahadayız ve Sahada Olacağız
TAKİP ET Google News ile Takip Et

SALİH SATICI’DAN GENÇLERE BÜYÜK ÖNEM

Seçim gezilerinde geçlerin yoğunlukta olduğu cafeleri ziyaret etmeyi önemseyen Milletvekili Adayı Salih Satıcı, basın yayın kuruluşlarını da ziyaret etti.

“BASIN NE KADAR GÜÇLÜ İSE ÜLKEDE O KADAR GÜÇLÜDÜR”

Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Salih Satıcı ve beraberindeki heyet, Hakimiyet, Haberkent, Fırat, Haber Ayrıntı ve Sonsöz Gazetelerini ziyaret etti.

Elazığ’ın ulusal kanalları Kanal 23 ve Kanal Fırat ziyaretlerinde ülke ve Elazığ gündemi ilgili açıklamalarda bulanan Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Salih Satıcı “Yenden Refah Partisi olarak sahadayız ve sahada olacağız” dedi.

Milletvekili Adayı Salih Satıcı; “Seçim çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi bizde ben yok biz vardır. Teşkilat ve milletvekili aday arkadaşlarla birlikte vatandaşlarımızla birlikte olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde ben cafeleri mutlaka ziyaret ederim. Gençlerle birlikte olmak ve onların taleplerini dinlemek benim için çok önemlidir. Gençliğin isteklerine ve taleplerini dikkate almak çok önemlidir. Yeniden Refah Partimizin iktidarında ötekileştirilen bir kesim olmayacak” dedi.