Rektör Prof. Dr. Göktaş, Öğretmenler Gününü Kutladı

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Üniversitedeki emekliliğe en yakın olan ve mesleğe en yeni başlayan akademisyenleri makamında ağırlayarak öğretmenler gününü kutladı.

Rektör Prof. Dr. Göktaş, Öğretmenler Gününü Kutladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Prof. Dr. Göktaş, Üniversitedeki emekliliğe en yakın olan ve mesleğe en yeni başlayan akademisyenleri makamında ağırladı. Gerçekleştirilen programa, Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, Akademisyenler Prof. Dr. Nazir Dumanlı, Prof. Dr. Ali Mükremin Apaydın ve Öğr. Gör. Damla Topçu katıldı.
Akademisyenlerle bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, tüm akademisyenleri temsilen emekliliğe en yakın olan ve mesleğe en yeni başlayan akademisyenlere çiçek takdim ederek öğretmenler gününü kutladı.Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın kutlaması nedeniyle çok mutlu olduklarını, böylesi bir günde hatırlanmaktan dolayı çok onur duyduklarını söyleyen akademisyenler ise anlamlı kutlamaları nedeniyle Rektör Prof. Dr. Göktaş’a teşekkür ettiler.