Prof. Dr. Erol Keleş: 'Emek Diyorsanız, Hizmet Diyorsanız Karşınızda Duruyorum'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında sağlık işçileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi, ardından Özel Öğretim ve Kurs Merkezleri yöneticileri ile sektörün durumu ile ilgili değerlendirme toplantısına katıldı.

Prof. Dr. Erol Keleş: 'Emek Diyorsanız, Hizmet Diyorsanız Karşınızda Duruyorum'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Program kapsamında Şavaklılar Derneği’ne de giden Prof. Dr. Keleş, merkez Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla hasbihal etti, seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Sürsürü Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, Genç STK Üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Gönül Köprüsü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden Prof. Dr. Erol Keleş, dernek yöneticileri ve üyeleriyle sohbet etti, hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Erol Keleş, burada yaptığı konuşmada, “Şu anda partiler içerisinde en fazla kadın milletvekili adayı olan parti AK Parti ve bu, kadınlarımıza ne kadar önem verildiğinin bir göstergesi. Benim için annelerimizin, sizlerin yeri çok çok farklı. Elazığ’ın bir evladıyım. 30 yıldır buraya hizmet ediyorum. Bu hizmeti Allah nasip ederse, farklı bir platformda hem Elazığ’ımız için hem de ülkemiz için kullanmak istiyorum. Hedeflerim var. Ben bir göreve başladığım zaman ilk olarak hayal ederim. Ne yapmam lazım. Ben Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne geçtiğim zaman da, hatta benim eşim de bilir, ben yatağa girdiğim zaman bir saat uyumam. Ne yapacağım, ne edeceğim diye hayallerim vardı. İnşallah vekil olsam Elazığ için çok büyük hayallerim var. Ülkem için de çok büyük hayallerim var. Ama bunun da emek ve hizmetten geçtiğinin bilincindeyim. Emek diyorsanız, hizmet diyorsanız karşınızda duruyorum. İnşallah hem bu şehre hem de ülkeme faydalı olacağımı düşünüyorum. Hiç kimseyi asla unutmam. Çoğunuz benim kişiliğimi bilir. Ben zaten mesleğimde hem Türkiye’de hem dünyada yeri olan bir akademisyenim. Maddi açıdan zaten maddiyat düşünmüş olsaydım, çok daha farklı bir yerlerde farklı şekilde kendime yol çizerdim. Ben hep eğitim ve hizmet noktasında bu işe başladım ve bu hep böyle gidecek. İnşallah Allah nasip ederse Elazığ için elimizden ne geliyorsa, birlikte, hep beraber bunu başaracağımızı düşünüyorum. Bugün beni nasıl alkışlıyorsanız, 5 yıl sonra da bu şekilde olmak istiyorum, hoş bir seda bırakmak istiyorum. Hizmetlerimle anılmak istiyorum.“ ifadelerini kullandı.