MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimler için, Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adaylık başvurularına başladı.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Adaylık başvuruları 13 Kasım Pazartesi başlayıp, 15 Aralık Cuma günü sona erecek. Belediye meclisi ile il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için de il ve ilçe teşkilatına başvuru yapılabilecek.

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal adaylık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak:” "Vatan sevgisi, millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir." Dr. Devlet Bahçeli Genel Başkanımızın sözünü şiar edinen, memleketinin dertleriyle dertlenen, meydana çıkıp bu yarışta bende varım diyen herkesin başvurularını bekliyoruz. İnşallah bu süreç hepimiz için hayırlı olacaktır. Adaylık sürecinde aday adaylarımız birbirini rakibi olarak görmeyecek, partimizi büyütmek için, ilimize faydalı olmak için, kardeşlik hukuku içinde yarışarak, üç hilal sancağı dahada yukarı taşımak için mücadele edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, Aday Adaylık sürecimizin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor, tüm aday adayı arkadaşlarımıza da canı gönülden başarılar diliyorum. Rabbim bizleri mahcup etmesin” İfadelerini kullandı.