Milletvekili Metin Bulut, oda başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile bir araya geldi. Milletvekili Metin Bulut, oda başkanlarının talep ve önerilerini dinledi, istişarelerde bulundu. Bulut toplantıda, ilgili makamlar ile temasa geçerek oda başkanlarının talepleriyle yakından ilgilendi.

Milletvekili Metin Bulut, oda başkanlarıyla bir araya geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Toplantıda konuşan Milletvekili Metin Bulut, Ocak ayında gerçekleşen genel kurullar neticesinde yönetime gelen Oda başkanlarını tebrik etti.

“SIKINTILARIN ÜSTESİNDEN  GELECEĞİZ”

Dünyanın ve Türkiye’nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ifade eden Bulut, hükümet olarak yaşanan sıkıntıların üstesinden geleceklerini belirtti. 

Bulut, konuşmasında: “Oda başkanları temsil ettikleri ve hitap ettikleri kitleler adına konuşuyorlar. Onların burada konuşmuş olduğu şeyler aslında binlerce kişinin duygularını ve düşüncelerini ifade ediyorlar. O yüzden biz bugüne kadar en sağlıklı bilgiyi oda başkanlarımızdan, birlik başkanlarımızdan aldık. Bugünkü istişare toplantısı da fevkalede güzel geçti. Biz, birinci elden esnafımızın hangi sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını kendilerinden almış olduk. Malumunuz dünya sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Dolayısıyla ülkemiz de aynı şekilde sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bugün bize iletmiş olduğunuz, başta elektrik ve doğalgaz olmak üzere diğer sıkıntılarla alakalı pek çok konu bizim hem bilgimizde hem de gündemimizde. Ümit ediyor ve diliyorum ki çok kısa zaman içerisinde inşallah bugün konuşmuş olduğumuz sıkıntıları artık bir daha konuşmayız. Geçmişte de pek çok sıkıntıdan dolayı bir araya gelmiştik, özellikle deprem vesilesiyle. Bugün baktım ki o gün konuşmuş olduğumuz konuların hiçbir tanesini bugün konuşmuyoruz. Demek ki bunlar bertaraf edilmiş, çözülmüş, bu sıkıntıların üstesinden gelinmiş. Biz güçlü bir devletiz, güçlü bir milletiz. Ben eminim ki bu güçten dolayı da çok kısa zaman dilimi içerisinde inşallah bugün konuşmuş olduğumuz zorlukları da bir diğer dönemde konuşmamış olur diyor, hepinize saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.