Milletvekili Erol Keleş'ten Bayram Tebriği Mesajı

Sevgili Hemşehrilerim Yerel seçimlerin tamamlanmasıyla birlikte yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin en değerli rehberi, hiç şüphesiz ki, birliğimiz ve beraberliğimiz olacaktır. Seçimler, demokrasimizin temel taşıdır ve sonuçlarını her daim saygıyla karşılamamız, demokratik olgunluğumuzun bir göstergesidir.

Milletvekili Erol Keleş'ten Bayram Tebriği Mesajı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde “Siyasi hayatımız boyunca davamıza ve milletimize hizmet dışında bir gaye taşımadık. Milli iradenin üzerinde bir güç tanımadık.” Bu bilinçle, milletimizin tercihiyle seçilen tüm belediye başkanlarımız ile birlikte, Elazığımızın gelişimi için canla başla çalışacağız.

Bu yolda, siz değerli hemşehrilerimin desteği, sabrı ve duyarlılığı bizlere güç vermektedir. Her zaman olduğu gibi, bugün de sağduyuyla, demokrasinin ve milli iradenin ışığında, Elazığımız için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve büyütmeye devam edeceğiz.

Seçim sürecinde ortaya çıkan her türlü mesajı, akıl ve vicdan terazimizde hassasiyetle değerlendirerek, ilerleyen dönemde atacağımız adımları şekillendireceğiz. Eksiklerimizi gidermek, doğrularımızı daha da pekiştirmek adına kapsamlı bir muhasebe sürecine gireceğiz. Bu süreç, bize hatalarımızı telafi etme ve geleceğe daha güçlü adımlarla yürüme fırsatı sunacaktır.

İlimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde vatandaşlarımızın teveccühüyle göreve gelen tüm belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Demokrasinin ilk basamağı olarak gördüğümüz mahallelerimizde ve köylerimizde seçilen muhtarlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum.

Dik duruşumuzu koruyup, milletimizin bize yüklediği sorumluluğun bilinci ile hareket edeceğiz. Ülkemiz için, Elazığ’ımız için birlik ve beraberlik içinde, omuz omuza yürüyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyor, tüm İslam Âlemine sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun. Birlikteliğimiz daim, yolumuz açık olsun.