Milletvekili Demirbağ Ve Başkan Yıldırım, Muhtarları Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Elazığ Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek muhtarlar ile bir araya geldi.

Milletvekili Demirbağ Ve Başkan Yıldırım, Muhtarları Ziyaret Etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

ATLAN: KENDİLERİNE ŞAHSIM VE MUHTAR ARKADAŞLARIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM 
Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan, “Hepimiz bir deprem yaşadık, onun akabinde bir pandemi yaşadık. Bu konuda gerçekten il başkanım olsun, milletvekillerimiz olsun, valimiz olsun, belde kaymakamlarımız, başkanlarımız, muhtarlarımız bu konuda birlik beraberlik içerisinde çok güzel ve uyumlu çalıştık. Bu konuda tekrar sayın il başkanım ve milletvekilimizin bizleri ziyaret etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kendilerine şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: MUHTARLAR ŞEHRİN ÇOK ÖNEMLİ DİNAMİKLERİ 
“Muhtarlarımız bizim için şehrin aktörleri” diyen AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Muhtarlarımız bizim için her zaman önemli. Önemli olmalarında en önemli sebeplerinden bir tanesi şehrin en uç noktasından haberdar olmak anlamında o bölgede o mahallede olan sorunların, sıkıntıların, problemlerin bize iletilmesi anlamında bunlar bizim için şehrin çok önemli dinamikleri. Aynı zamanda aktörleri. Dolayısıyla biz bir paydaşlık bölüşümü anlamında bu şehir için hep birlikte elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Çok değerli buradaki muhtarlarımla, burada olmayan bütün muhatlarımı aynı şekil aynı hassasiyetle bize sorunlarını taşımalarını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

DEMİRBAĞ: İNŞALLAH BERABER HUZUR İÇERİSİNDE GÜZEL HİZMETLERE VESİLE OLURUZ 
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Zor bir dönem geçirdik. Deprem konutlarının tesliminde son noktaya gelindi. İnşallah onları da yüzümüzün akıyla şikâyetleri minimize etmek suretiyle en aza indirmek suretiyle sonuçlandırabilirsek ilimiz için büyük bir kazanç olacak. Sebebine gelince 25 bin konut dört ile çarptığınız zaman 100 bin gibi bir Bingöl, Tunceli ili gibi. İnşa etmek etmek demek, bir il oluşturmak dile kolay. Dünyanın ciddi bir ekonomik sıkıntı içerisinde olduğu bir dönemde bu kadar konutun hem de Elazığ’ın en havadar en hakim noktalarına, bölgelerine yapılması insanımızın bu kadar güzel evlerde bundan sonraki hayatını sürdürmesi açısından büyük önem arz ediyor. Ben buradan Cumhurbaşkanımız, bakanlarımıza teşekkür ederken; bu süreçte büyük bir yükümlülük alan, yorulan muhtarlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar kongreniz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah beraber huzur içerisinde güzel hizmetlere vesile oluruz”