Mhp Adayları Tek Yumruk Sahaya İniyorlar

MHP Elazığ İl Başkanlığı tarafından istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Mhp Adayları Tek Yumruk Sahaya İniyorlar
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Düzenlenen toplantıya MKYK üyesi Alper Erdem, MHP İl Başkanı Yunus Bal ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Elazığ Milletvekili adayları Semih Işıkver, Oğuzhan Demir, Hakan Kuzu, Yunus Genç, Fatma Sevinç Oğuzhan, Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve sendika başkanları katıldı.
MHP Elazığ Milletvekili adayları tek tek seçim iletişim merkezinde bulunanlara hitap ederek  birlik beraberlik  içerisinde çalışacaklarını, hiç durmayacaklarını ve Elazığ’a hizmet yolunda meclise olabildiğince fazla sayıda vekil göndereceklerini açıkladılar.

MHP ELAZIĞ’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAK
MHP camiasında küskünlük , kırgınlık olmadığını ve olmayacağını ifade eden adaylar Elazığ’da MHP’nin birinci parti olabilmesi için tüm güçleriyle çalışacaklarını ve Milliyetçiliğin kalesi olan Elazığ’ın MHP’yi birinci parti yapacağına inandıklarını dile getirdiler.
MHP ELAZIĞ 1. SIRA MİLLETEVEKİLİ ADAYI SEMİH IŞIKVER TÜM CAMİAYI BİR ARAYA GETİRDİ
MHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Semih Işıkver, “Bir aradayız, güçlüyüz, donanımlıyız, bizleri ayırmaya içimize tefrika sokmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Bize kurulan bozkurt tuzaklarına Vallahi düşmeyeceğiz. Birliğimiz, beraberliğimiz ile sandıktan öyle bir çıkacağız ki herkesin gözü kamaşacak Elazığ’ın önü açılacak” ifadelerini kullandı.
MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Belediye Meclis üyesi aynı zamanda camianın kanaat önderi olan Behçet Susmaz, İl Genel Meclis üyesi Osman Dilek, Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, Türk Eğitim – Sen eski Şube Başkanı Talat Efe, MHP Elazığ İl Yönetim Kurulu üyesi Bahattin Demirel ve çok sayıda il-ilçe yöneticisi söz hakkı alarak birlik ve beraberlik açıklaması yaptı.
Toplantı daha sonra yapılan dualar eşliğinde son buldu.