Mhp Adayı Hakan Kuzu'nun Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

MHP Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Hakan Kuzu'nun Seçim İletişim Merkezinin açılışı yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili adayı Hakan Kuzu'nun Seçim İletişim merkezi açıldı. Merkezin Açılışı Abdullahpaşa Mahallesinde yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Mhp Adayı Hakan Kuzu'nun  Seçim İrtibat Bürosu Açıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CUMHUR İTTİFAKININ 5-0 YAPMASIYLA BU ŞEHİRDE BAŞARIYI ELDE EDECEĞİZ

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Elazığ’da Cumhur İttifakının beş sıfır yapacağını dile getirerek: “Biz bu milletin bu devletin payidar kalabileceği Cumhur İttifakının 5-0 yapmasıyla bu şehirde başarıyı elde edeceğiz. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Elazığ’da 1. Parti olacağız.” Dedi.

BİRİNCİ PARTİ OLARAK BİZLERİ GÖNDERİN

 Abdullahpaşa mahallesi sakinlerinin desteğini isteyen MHP 4. Sıra Elazığ Milletvekili Adayı Yunus Genç: “Abdullahpaşa zor zamanları yaşayarak hep birlikte atlatmış, 2020 yılında evler taşınırken kamyonun yanına giden Hakan Kuzu’yla devam etmiş yetmemiş Semih Işıkver ile şehre sahip çıkmış, şehrini yeniden kurmak için insanlar 300 oyla kaybettiği vakit bırakın memleketi ülkeyi terk ederler. Oğuzhan Demir ile gelmiş 300 oyla kaybettikten sonra bırakmayıp davasına sahip çıkmış bu kutlu neferin sizlerin Yunusu olarak hepinizi selamlıyorum. Bu memleketin öz çocukları sermayelerini de burada kazandılar, işlerini de burada yaptılar, şehir yıkılırken de buradaydılar, dava için de buradaydılar. Abdullahpaşalılar bizlere sahip çıkın birinci parti olarak bizleri gönderin.” Dedi.

5. SIRAYIM AMA BU TOPLULUK BENİ DE GÖNDERECEK

MHP 5. Sıra Elazığ Milletvekili Adayı Fatma Sevinç Oğuzhan, “Ben inanıyorum 5. Sırayım ama bu topluluk beni de gönderecek varlığınız daim olsun. Sağolun var olun.” İfadelerini kullandı.

EN AZ %51 OY İSTİYORUM SİZDEN

MHP 1. Sıra Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, Aday Hakan Kuzu’nun şehrin siyaset profilini değiştirecek bir isim olduğunu söylerken Abdullahpaşa’nın en güvendiği Mahallelerden biri olduğunu ifade etti.

Milletvekili Adayı Işıkver: “Hakikaten bu şehirde son 50 yıldaki siyaset profilini değiştirecek bir çok özelliğiyle benden çok üstün olduğuna inandığım bu kardeşimi önce rabbime sonra sizler emanet etmenin gururunu yaşıyorum. Buraya gelirken burası benim için en güvendiğim yerlerden birisi olduğu için geldim. Buraya 24 Haziran 2018 seçimlerinde geldiğimizde 25 yıllık arkadaşlarıma sordum ne durumdayız diye burası kaledir diye. Başkan dedi 500 600 oy alırız ama son yerel seçimde 1. Parti olduk. Abdullahpaşa’dan beklentim şudur, ben burada 1. Parti olmayı kabul etmiyorum, en az %51 oy istiyorum sizden. Bu şehirde hiçbir partinin 5-0 yapamayacağı bir realitedir. Ne biz ne AK Parti nede diğerleri, diğerlerine Allah nasip etmesin zaten. Ama biz bu şehirde 1. Parti oluruz, kesin oluruz.” Dedi.

HER SORUNUNUZU İLETMEKTE, ÇÖZÜLMESİNDE ELİMDEN GELENİ YAPMAKTA SÖZ VERİYORUM

MHP 3. Sıra Elazığ Milletvekili Adayı Hakan Kuzu, Milliyetçi hareket Partisi olarak Elazığ’da öncelikli hedeflerini paylaşarak: “Bizim il başkanımızın ve bize verilen talimat doğrultusunda 1. Yaptığımız şey Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar seçilmesini sağlamak. 2. Hedefimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi’ni Elazığ’da 1. Parti yapabilmek. Rabbim seçilmemi kısmet ederse kendim, etmezse üst sıralarda olanlara sizin her sorununuzu iletmekte, çözülmesinde elimden geleni yapmakta söz veriyorum.” İfadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Seçim İletişim Merkezinin açılışı kesilen kurdele ile gerçekleştirildi.