Metin Bulut Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi Metin Bulut, Yedigöze köyünde Uluova köylerinin muhtarlarıyla bir araya geldi. Bulut toplantıda muhtarların talep ve beklentilerini dinledi. Kendisine iletilen taleplerin bir kısmını hemen çözen Metin Bulut tüm taleplerin takipçisi olacağını söyledi.

Metin Bulut Muhtarlarla Bir Araya Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sözlerinin devamında Metin Bulut şu başlıklara değindi:

Şu ana kadar köylerimizden gelen taleplerin hemen hemen hepsinin karşılandığının altını çizen Metin Bulut ilgili kurumlarla ve muhtarlarımızla  köylerimizde hizmet üretmek için çalışıyoruz. Köylerinde alt yapıdan üst yapıya bir çok hizmet götürdük. Köylerimizde muhtarlarimıza birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz. Daha yapacak çok işimiz var. Çalışacağız ve birlikte başaracağız. 

Bizler büyük bir liderin yol arkadaşlarıyız. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın köylerimize vermiş olduğu önemi ve değeri hepiniz yakinen biliyorsunuz. Bizler, O’nun gösterdiği ufukla köylerimizde hizmet üretmek için çalışıyoruz: Elazığ’da tüm muhtarlar köylerinde ve mahallelerinde hizmet üretmek için canla başla çalışıyor. Biz bu hakikatin yakın şahitleriyiz. Her biriyle mesai arkadaşıyız. Birlikte çalışıyoruz. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz.