Mediline Hospital Gazileri Unutmadı

Mediline Hospital Hastanesi 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ şube Başkanı M.Namık BULUT ve yönetim kurulu üyelerini Mediline Hospital hastanesine bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Mediline Hospital Gazileri Unutmadı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

19 Eylül Gaziler günü anısına bu anlamlı günde Gazileri hastanelerinde ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade eden Mediline Hospital Hastane Müdürü Muhammet Kürşad KARAHÜSEYİNOĞLU. Bugünlere gelmemiz de şehitlerimizin ve sizlerin katkısı oldukça fazladır gazilerimizin göstermiş olduğu vefa geleceğimize ışık tutmaktadır. Ülkemizin her karış toprağında sizlerin emeklerine şahitlik ediyoruz. Gazilerimiz ulvi bir görevi icra ettiğinizden ötürü teşekkür ediyor, Bu vesile ile 19 Eylül Gaziler gününüzü kutluyor, Ahirete intikal eden Şehitlerimize ve Gazilerimize Allah’tan rahmet, sağ olan gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum’’dedi. 

Mediline Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin SİĞERGÖK ise sağlıkta gazilerimizin ve yakınlarının hastanemizde kaliteli bir sağlık hizmeti alacağını ve her türlü indirimden faydalanacağını belirterek, tüm gazilerimize gerekli desteği vereceğini beyan etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı M.Namık BULUT  bu anlamlı günde MedilineHospital Hastanesinde ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirterek, Gazileri unutmadıkları ve tüm gazilerimize imkanlarını seferber ederek kullandıkları  için Hastane Yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederek hastanemizden ayrıldı. 20.09.2022