Manşet 23 ve Tek Medya Grup ve 2. Yıllını Kutluyor

Tek Medya Grup ve Manşet 23 kurulduğu günden itibaren 2 yılı geride bıraktı.

Manşet 23 ve Tek Medya Grup ve 2. Yıllını Kutluyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tek Medya Grup ve Manşet 23 Yönetim Kurulu Başkanı Zülfü Bal, kuruluşlarının ikinci yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında; Bal mesajında; 1993 yılında Radyo ve hemen ardından 1995 Yılında Televizyon programlarım ile girmiş olduğum medya sektöründe yaklaşık 30 yıl boyunca görev yaptım.

Radyo ve televizyonlar da hemen hemen her format da programlar yaparak geçirmiş olduğum çeyrek asır’ı deviren bu süreç içerisin de elbette ki iyi ve kötü anılar biriktirdim.

Bu güne kadar, kendi inandığım doğrular ve İdealler ışığında yaptığım her işin arkasında olduğumu, geçmiş 29 yıllık medya hayatım da pişmanlık hissettiğim, keşke yapmasaydım diyebileceğim hiçbir şeyin bulunmadığını da belirmek istiyorum.

Kullanmış olduğum bu cümle ile “Ben hiç hata yapmadım” demek istemiyorum, elbette ki birçok hatalarım oldu 29 yıllık medya hayatımda.

Lakin o hataların da bana kattığı çok değerli donanımların olduğuna inandığım için hatalarımı da sevdiğimi, önemsediğimi ve pişmanlık duymadığımı anlatmaya çalışıyorum aslında.

Bu uzun süreç içerisinde beni destekleyen, yaptığım işleri takdir ile karşılayan on binlerce insanımızın desteklerini ve beğenilerini motivasyona dönüştürürken, beni eleştiren bir çok insanımızın da hoşnutsuzluklarını ve eleştirilerini dikkate alarak, bu sayede kendimi geliştirmek suretiyle bu günlere ulaştığımı düşünüyorum.

Yani işin özü şudur ki, hem beğeniler hem de olumsuz eleştiriler bana her zaman güç kaynağı görevi görmüştür.

Bu sebepten ötürü bana ve yaptığım işlere karşı olumlu veya olumsuz tavır sergileyen herkese sonsuz minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.

29 Yıl çok uzun bir dönemi kapsıyor olmasına rağmen, yaşadığım birçok can sıkıcı olaya rağmen yorulduğumu ya da pes ettiğimi ise hiç hatırlamıyorum.

Aşk ve büyük bir gurur ile yaptığım mesleğime yeni bir yön, yeni bir ivme, yeni bir güç katabilmek adına 2019 yılının son çeyreğin de Tek Medya Grup ve Manşet 23 Markalarını oluşturarak kendi Medya Şirketim ile yoluma devam etmeye başladım.

Elde etmiş olduğum birikim ve tecrübelerim ile yönetmeye başladığım Medya Şirketimiz kısa sürede ciddi başarılara imza atmıştır.

Bu başarılarımızın en büyük mimarları ise bana inanmış, başarılı, kendini işine adamış genç mesai arkadaşlarım ve değerli halkımızdır.

Donanımlı ve son teknoloji ekipmanlarımız, green box stüdyomuz, post prodüksiyon ve haber merkezi birimlerimiz ile yolumuza devam etme kararlılığındayız.

Ülkemiz Şehrimiz ve Halkımız için mücadele edeceğimiz, Milli duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğimiz, Doğru habercilik anlayışımızdan sapmayacağımız nice uzun ve başarılı yıllara diyerek; Tüm Halkımıza, değerli meslektaşlarımıza, desteklerini her daim bizlere sunan dostlarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Bizde Haber Ayrıntı gazetesi olarak Tek Medya Grup ve Manşet 23'ün 2.Yılını kutluyor ve başarılar diliyoruz...