Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor

Ak Parti Elazığ il binasının resmi açılış töreni ve teşkilat çalışmaları amacıyla ilimize gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tarif ettiği belediyecilik ilkelerini uygulayarak hayata geçirdiği vizyon projelerle şehre değer kattığını ifade etti.

Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Partisinin İl Binasının resmi açılış töreni ile Bingöl, Elazığ ve Malatya illerindeki parti programlarına katılmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.
Kandemir ve beraberindeki heyeti Başkanlık makamında ağırlayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, göreve geldiği günden bu güne gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgiler vererek sunum yaptı.
 

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRMENİN GAYRETİ İÇİNDEYİZ”
Göreve geldikleri ilk günden itibaren hemşerilerimize olan taahhütlerimizi yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “bu süreçte özellikle Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, teşkilatımız, Meclis Üyelerimiz her zaman destek sağladılar” dedi.  
 

“66 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve beraberindeki heyete, görseller eşliğinde sunum yapan Başkan Şerifoğulları, 11 ana başlıktaki 100 projemizi hazırlarken ayakları yere sağlam basan projeler hazırladıklarını ifade ederek şunları söyledi:
“Projelerimizi şehrin gerçek sorunları üzerine hazırladık. İddiamız sorunları asgari düzeye indirmektir. Bunun için gayretle çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde çok kıymetli işlere imza attık. Söz verdiğimiz projelerden 66 tanesi ile şehrimizin ihtiyaçlarına binaen hazırladığımız 15 projeye ilişkin çalışmalarımıza başlayıp bitirdik.” 

KANDEMİR: “ELAZIĞ’DA CUMHURBAŞKANIMIZIN TARİF ETTİĞİ BİR BELEDİYECİLİK YAPILIYOR”
Başkan Şerifoğulları’nın Belediye hizmetlerine ilişkin sunumunu ilgiyle dinleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Başkanımızın anlattığı projeler vizyon projeler. Cumhurbaşkanımızın hep söylediği gibi, ‘Belediyecilikte kaynak yönetmeyi bileceksiniz. Kaynak üretmeyi bileceksiniz.’ Başkanımızın projelerini dinledik, bunlar sadece belediye kaynağı ile hayata geçirilebilecek projeler değil. Demek ki Başkanımız kaynak üretme konusunda da çaba göstermiş. İkincisi, insan yönetmeyi bileceksiniz. İnsan kaynaklarını doğru yönetmeyi bileceksiniz. Ve tüm bunları koordineli bir şekilde yapacaksınız”dedi.
 

“BAŞARIYI, EKİBİNE MAL EDEN BİR BAŞKAN”
Başkan Şerifoğulları’nın sözlerinin her aşamasında ekibine teşekkür ettiğine dikkat çeken Kandemir şunları söyledi:
“Başarıyı,  ‘ben, ben’ demeden, ‘biz’ yaptık diyen, İl Başkanı'na, Vekillere, Meclis Üyelerine, birim amirlerine, herkese mal ettiği için de Başkanımız ayrıca övgüyü hak ediyor. Bu uyumu çok değerli buluyorum”dedi.
 

“EN GENÇ BAŞKAN OLARAK DİĞER GENÇ BAŞKANLARA ÖRNEKLİK TEŞKİL EDİYORSUNUZ”
Başkan Şeirfoğulları’nın AK Partili il belediye başkanları içerisinde en genç Belediye Başkanı olduğunu ifade eden Kandemir, “genç arkadaşlarımıza örnek olmak noktasında da başarılarınızın çok önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi. 

“GELECEKTE MEYDAN PROJELERİ İLE ANILIRSINIZ”
Başkan Şerifoğulları’nın 15 Temmuz yer altı otopark ve kent meydanı projesi ile Ahmet Aytar yer altı otopark ve kent meydanları gibi iki vizyon  projesini çok anlamlı ve değerli bulduğunu ifade eden Kandemir, “Sizler gelecekte bu çalışmalarınızla anılırsınız. Sizleri çok tebrik ediyorum.” dedi.
 

Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor
Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor
Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor
Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor
Kandemir, Elazığ Belediyecilikte Tarih Yazıyor