Kaçak kazı yapan 3 kişi suçüstü yakalandı
Elazığ'da kaçak kazı yapan 3 şüpheli, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
Elazığ’da kaçak kazı yapan 3 şüpheli, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında bir aracın şüpheli hareketlerde bulunması üzerine takibe aldı. Yapılan takip sonucunda araçta bulunan 3 şüphelinin Kaplıkaya köyü Tilkideresi mevkiinde kaçak kazı yaptıkları tespit edildi. Şüpheliler kazı yaptıkları esnada operasyon yapılarak suçüstü yakalandı.
Operasyon sonucunda Ş.Y., A.Ş. ve N.T.S. gözaltına alınırken, 1 adet jeneratör, 1 adet hilti ve kazı yapmada kullandıkları malzeme ele geçirildi.
![Kaçak kazı yapan 3 kişi suçüstü yakalandı](https://i.haberayrinti.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kacak-kazi-yapan-3-kisi-sucust_1671177421_dhr0vW-2.jpg)
![Kaçak kazı yapan 3 kişi suçüstü yakalandı](https://i.haberayrinti.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kacak-kazi-yapan-3-kisi-sucust_1671177421_dhr0vW-3.jpg)