Işıkver'in Elazığspor'a Destekleri Devam Ediyor

TFF 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Bordo-Beyazlı temsilcimiz ES Elazığspor'un 07 Mayıs 2023 Pazar günü Elazığ'da karşılaşacağı Karaköprü Belediye SK karşılaşması için Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver 18 bin 500 bilet alarak tüm taraftarları Bordo-Beyazlı takımımızı desteklemeye davet etti…

Işıkver'in Elazığspor'a Destekleri Devam Ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

ELAZIĞSPOR ŞEHRİMİZİN VE HALKIMIZIN GÖZBEBEĞİDİR…

Maddi ve manevi büyük fedakarlıklarla Elazığ Atatürk Stadyumunu Elazığ’a kazandıran ve Elazığspor’a sürekli olarak maddi ve manevi desteklerde bulunan MHP Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver’den bir destek daha geldi.

Elazığ’da 07 Mayıs Pazar günü oynanacak Karaköprü Belediye SK maçı öncesinde Işıkver taraftarlara önemli bir jest yaptı. MHP Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver karşılaşma öncesinde taraftarların stadyumda coşkulu bir şekilde Elazığspor’a destek vermeleri için önemli bir adım attı.

18 Bin 500 Bilet Alındı

Elazığspor’un şehrin ve halkın gözbebeği olduğuna işaret eden Işıkver, “Her zaman ve her şartta Elazığspor’un yanında yer almış biri olarak takımımızın ligde kalan karşılaşmaları için desteklerimizi devam ettiriyoruz. Bu doğrultuda bu hafta sonu Bordo-Beyazlı temsilcimizin Karaköprü SK ile olan karşılaşması öncesinde 18 bin 500 bilet ile tribünleri doldurarak takımımızı desteklemek istiyoruz. Bizlerde taraftarlarımızla birlikte tribünlerde olacağız. Şehrimizin en değerli markası olarak gördüğümüz Elazığspor’umuzu inşallah yeni sezonda çok daha iyi yerlerde göreceğiz. Taraftarımız da kulübümüzde bunu hak ediyor” ifadelerinde bulundu.