İl Başkanı Duran, 'Tüm Örgütlerimizle Sahada Olacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ'da seçim hazırlıklarını ara verdirmeden sürdürüyor. CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, bu kapsamda parti çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Duran, 'Tüm Örgütlerimizle Sahada Olacağız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un Elazığ’a gelmesiyle birlikte CHP’de seçim startı da resmen başlamış oldu.  Yoğun bir program gerçekleştiren Erol, geçtiğimiz gün parti binasında başta il teşkilatı olmak üzere ilçe, kadın ve gençlik örgütleriyle bir araya gelerek birçok toplantı gerçekleştirdi. 
CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran toplantıların oldukça verimli geçtiğini belirterek şu değerlendirmeyi yaptı: “Sn. Milletvekilimiz Gürsel Erol’un Elazığ’a gelmesiyle birlikte bizler artık seçim startını vermiş durumdayız. Bugüne kadar il teşkilatımız ve diğer tüm örgütlerimiz zaten sahadaydı. Gerçekleştirdiğimiz toplantılarla birlikte artık hazırlıklarımızı tamamlamış olduk. Bir araya gelişimiz bizlere daha büyük bir umut ve cesaret verdi. Bundan sonra da tüm örgütlerimizle birlikte sahada olacağız. Bizler zaferin çok yakın olduğunu biliyoruz ve ulaşmak için tüm örgütlerimizle birlikte canhıraş bir mücadele vererek bu zafere çok kısa bir süre sonra kavuşmuş olacağız. Tüm örgütlerimize bu yolda başarılar diliyorum.”