Halkbank Yöneticilerinden Başkan Alan'a Ziyaret

Halkbank Malatya Bölge Koordinatörü  Recep Türközü ve   Halkbank Merkez Şube Müdürü  Cemgil Kaya ile  beraberindeki heyet, , Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan'ı makamında ziyaret ettiler.

Halkbank Yöneticilerinden Başkan Alan'a Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ’ın her alanda olduğu gibi sanayileşme ve üretim alanında da önemli bir noktaya ulaştığına dikkat çeken Halkbank Malatya Bölge Koordinatörü Recep Türközü, bu başarıda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris  Alan’ın gayretleri sonucu  şehrin 6. Bölge teşvik kapsamına alınmasının rolünün etkili olduğunu ifade etti. 


Halkbank şubelerinin iş insanlarımıza sunduğu imkân ve fırsatlardan memnuniyetini dile getiren Elazığ Ticaret Odası Başkanı İdris Alan ise şunları söyledi.
“Bankalar, hem günlük ödemelerde hem de verdikleri kredilerle yatırımcılarımız, iş insanlarımız ve esnaflarımız için birçok alanda kolaylıklar sağlayan kurumlarımız. Halkbank da bir kamu bankası olarak daha çok esnaflarımıza yönelik çalışmaları olan bir kurum olarak öne çıkıyor. Ben bu konudaki destekleriniz ve ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum.”