Gençlik Merkezinin İlk Hatimleri

Gençlerimizin sosyal, sportif ve kültürel anlamda gelişimlerine katkıda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü aynı zamanda gençlerimizin ve çocuklarımızın manevi anlamda da gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Gençlik Merkezinin İlk Hatimleri
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gençlerimizin sosyal, sportif ve kültürel anlamda gelişimlerine katkıda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü aynı zamanda gençlerimizin ve çocuklarımızın manevi anlamda da gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda İlimiz Kovancılar İlçesinde bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kovancılar Gençlik Merkezinin 2020 yılı Mart ayından beri devam eden Kuran-ı Kerim kursuna katılan 20 kursiyeri bugün ilk hatimlerini gerçekleştirdi. Bu kapsamda Kovancılar Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen programda, hatim duası edilerek kursiyerlere pasta ikramı yapıldı.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, ‘’ Ben Kuran-ı Kerim kursuna katılarak kutsal kitabımızı öğrenen ve hatimlerini yapan tüm çocuklarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca bu kursta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.