Fevzi Çakmak Mahallesi'nden Başkan Şerifoğulları'na Yoğun İlgi

2019 yılında göreve gelen ve bu süreçte mahalle ayrımı gözetmeden Elazığ'ın her mahallesine eser ve gönül belediyeciliği anlayışıyla hizmet eden Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Fevzi Çakmak Mahallesi'nden Başkan Şerifoğulları'na Yoğun İlgi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

“Her mahalleye eşit ve adil hizmet” anlayışıyla sürdürdüğü eser ve gönül belediyeciliği kapsamında hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde vatandaşlar tarafından karanfillerle karşılanarak, yoğun ilgi gösterildi.

Mahalle buluşmaları kapsamında gerçekleşen programa, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

“SİZİN GİBİ BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLDUĞU İÇİN GURUR DUYUYORUZ”

Programda konuşan Alican Pan, Başkan Şerifoğulları’na destekleri için teşekkür ederek; “Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’nın bizleri ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Kendisine teşekkür ediyoruz. Programımızın yapıldığı yer, Fevzi Çakmak Mahallesi Zarif Kelebekler Eğitim ve Kültür Derneği. Burada yaklaşık 100 öğrencimiz hem eğitim alıyor hem de sosyalleşiyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi bizlere talep ettiğimiz her türlü desteği sağladı ve ne gerekiyorsa yaptı. Sizin gibi bir Belediye Başkanımız olduğu için gurur duyuyoruz.” dedi.

“BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MAHALLE AYRIMI GÖZETMEDEN ÇALIŞTI”

Organizasyonda emeği geçen Umut Şener; “Başkanımız bu görevi hakkıyla yapmaktadır ve 5 yıl daha bu görevi en iyi şekilde yürüteceğine olan inancımız tamdır. Kendilerine, 5 yıl boyunca mahalle ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirdiği ve yapacağı çalışmalar için mahallemiz adına teşekkür ediyorum.” ifadesinde bulundu.

KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “BAŞKANIMIZIN, FEVZİ ÇAKMAKLILARA VE BÖLGEYE ÖNEMLİ DESTEKLERİ OLDU”

AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver; “Belediye Başkan Adayımız yeniden Şahin Şerifoğulları olduktan sonra, sizlerin karşısına başımız dik bir şekilde çıktık. Çünkü 5 yılda kendileri vaatlerinin %90’ının üzerinde bir kısmını gerçekleştirdi. Belediye Başkanımız aynı zamanda Fevzi Çakmak ve Yıldızbağları Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımıza, burada faaliyet gösteren derneklere ciddi desteklerde bulundu.” dedi.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI KÜRÜM; “BAŞKANIMIZ, MİKRO MİLLİYETÇİLİK GÖZETMEDEN HİZMET ETTİ”

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm; “Sizlerin destekleri bizler için çok kıymetli. Belediye Başkanımız gerek bu bölgeye, gerek her bölgeye, mahalleye mikro milliyetçilik gözetmeksizin hizmet etme gayreti içerisinde oldu. Sizlerin de 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Başkanımıza desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz.” diye konuştu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “HİZMET EDERKEN HİÇBİR BÖLGEYİ VE HİÇBİR MAHALLEYİ AYIRMADIK”

Ayrım yapmadan Elazığ’ın her bölgesine hizmet ettiğini vurgulayan Başkan Şerifoğulları; “2019 Yerel Seçimleri öncesi sahaya inip şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözebilmek ve şehrimizin dönüşümünü sağlayabilmek adına 11 Ana Başlıkta 100 Projemizi beğenilerinize sunmuştuk ve sizlerin teveccühü ile bu göreve geldik. Hemen çalışmalarımıza başladık ve göreve gelmemizin hemen ardından Elazığ depremini yaşadık. Elazığ’da deprem konutları inşa edilirken, 5 mahallemizde de kentsel dönüşüm çalışmalarımız başladı. Bu kapsamda depreme dayanıklı 25 bin konut inşa ettik. Daha sonra pandemi süreci ve yine 6 Şubat depremlerini yaşadık. Bu tür sıkıntılara ve afetlere rağmen verdiğimiz sözleri yerine getirmek için, her bir hemşehrimizin geleceğini daha müreffeh kılabilmek için çalışmalarımızı sürdürdük. Elazığ’ımıza çok kıymetli yatırımlar kazandırdık. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde sizlerden, hizmet odaklı bizlere destek vermenizi istiyorum. Hizmet ederken hiçbir bölgeyi ve hiçbir mahalleyi ayırmadık. İki Cemevimizin ihtiyacı ne ise ne talepte bulunulduysa hepsini karşıladık.” ifadesinde bulundu.