Erol Keleş ve AK Parti Heyetinden Sivrice Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, beraberinde Sivrice İlçe Başkanı Sayın Nafiz Yerebasan, Belediye Başkan Adayımız Sayın Fethi Atagün ve partinin teşkilat mensuplarıyla birlikte, Sivrice Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Erol Keleş ve AK Parti Heyetinden Sivrice Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ziyaret esnasında, kurum müdürü Sayın Ünsal Bıçakçı ve değerli kurum çalışanları tarafından misafirperverlikle karşılanan heyet, kurumun çalışmaları ve tutuklu/yargılanan bireylerin rehabilitasyon süreçleri hakkında bilgi aldı.

Prof. Dr. Erol Keleş, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Sivrice Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki misafirperverlikleri ve samimi karşılamaları için kurum müdürümüz Sayın Ünsal Bıçakçı ve tüm kurum çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Adalet sistemimizin iyileştirici ve dönüştürücü yönünü güçlendiren bu tür kurumlarımızda yapılan çalışmaları yakından görmek bizler için büyük bir önem taşımaktadır. Kurum çalışanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diler, toplumsal uyum ve iyileşme süreçlerindeki katkılarından ötürü teşekkür ederim," dedi.