Elazığ'da bekçilerden yürek ısıtan hareket
Elazığ'da asansör arızasından dolayı evine çıkamayan engelli bir vatandaşı bekçiler kucağında çıkardı. O anlar ise yürekleri ısıttı.
Elazığ’da asansör arızasından dolayı evine çıkamayan engelli bir vatandaşı bekçiler kucağında çıkardı. O anlar ise yürekleri ısıttı.
Olay, merkeze bağlı Sanayi Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre evine gitmek isteyen engelli vatandaş, binada bulunan asansörün bozuk olmasından dolayı yukarı çıkamadı. O esnada devriye atan bekçiler, evine çıkamayan vatandaşı görerek yardıma koştu. Bekçiler tarafından kucaklanan engelli vatandaş, 3’üncü kattaki evine taşındı. O anlar ise yürekleri ısıttı.
![Elazığ'da bekçilerden yürek ısıtan hareket](https://i.haberayrinti.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/elazig-da-bekcilerden-yurek-is_1678435562_Hoj48L-2.jpg)