Elazığ'da 2. Etap 3. Bant Bilardo İl Şampiyonası Gerçekleştirildi

Türkiye Bilardo Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün faaliyet programında yer alan 2. Etap 3. Bant Bilardo İl Şampiyonası 47 sporcunun katılımıyla Elazığ Atatürk Stadyumu Bilardo Salonunda yapıldı.

Elazığ'da 2. Etap 3. Bant Bilardo İl Şampiyonası Gerçekleştirildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ’da 2. Etap 3 Bant Bilardo İl Şampiyonası Elazığ Atatürk Stadyumu Bilardo Salonu’nda düzenlendi.

Şampiyonada dereceye giren sporcular 2 Ekim tarihinde Ankara’ya giderek 2. Etap Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

İl Şampiyonasına katılan sporculardan Şampiyon Muhammet İkbal Torgut 2. Yetkin Çelikel 3. Celal Nurhan Erdemir ve 4. Cengiz Gülaç oldu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İlimizde düzenlenen Türkiye Bilardo Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan 2. Etap 3 Bant Bilardo İl Şampiyonası toplam 47 sporcunun katılımıyla Elazığ Atatürk Stadyumu Bilardo Salonumuzda gerçekleştirildi. Şampiyon 10 gün sürerek son buldu. İl Şampiyonasında dereceye girerek Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanan sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz” diye konuştu.