Demirci,Aday Adayı Değilim

Elazığ Milletvekili aday adaylığı yapıp yapmayacağı merak edilen ZİVER Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel DEMİRCİ'den açıklama geldi.

Demirci,Aday Adayı Değilim
TAKİP ET Google News ile Takip Et

DEMİRCİ; “Aday adaylığına başvurmadım. Kamuoyunda yer alan haberlere lütfen itibar etmeyiniz. Ben işimin başındayım, memleketime ve ülkeme her koşulda hizmet etmeye devam edeceğim.” Dedi. 

*DEMİRCİ’DEN KAMUOYUNA AÇIKLAMA!*
ZİVER Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı, İş insanı Veysel DEMİRCİ’nin yaptığı açıklamada şu ifâdeler yer aldı;
“Elazığlı kıymetli hemşehrilerim aday adaylık sürecinde binlerce kez beni arayıp, destek verdiklerini söylediler. Ben ve ZİVER Vakfı’na gönül vermiş arkadaşlarım Elazığ’ın her sokağına, her mahallesine ulaşıp, hemşehrilerimizin her anında yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bazı yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında Milletvekilliğine aday adaylığı başvurusunda bulunduğum şeklinde asılsız paylaşımlar yer almaktadır. Bizler, samimiyetle hemşehrilerimizin Elazığ için verdiği her görevi ifâ etmiş bulunmaktayız. Hemşehrilerimizin, 28. Dönem Milletvekili aday adaylığı hususunda talep ve destekleri de beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bizlerin her daim yanında olan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Aday adayı olan tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Şehrimiz için inşallah güzel hizmetlerde bulunurlar. Ayriyeten Ramazan-ı Şerif’in tüm yeryüzünde selamet ve sekinete vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ediyorum. Selam ve duâ ile.” Diye konuştu.