Cumhuriyetimizin 100.Yılını Coşkuyla Kutlamaya Hazırlanıyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyetin 100. Yılı münasebetiyle, vatandaşa Elazığ merkez ve 10 ilçe olmak üzere 100'er adet Türk bayrağı ve MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal'ın kaleme aldığı 100 kelimelik 100. Yıl mektubu dağıtıldı.

Cumhuriyetimizin 100.Yılını Coşkuyla Kutlamaya Hazırlanıyoruz
TAKİP ET Google News ile Takip Et

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle MHP Elazığ İl Başkanlı tarafından Elazığ Merkez ve 10 ilçe olmak üzere vatandaşa 100’er adet Türk bayrağı dağıtıldı. Ayrıca MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal’ın kaleme aldığı 100 kelimelik 100. Yıl mektubu da Elazığ merkez dahil olmak üzere tüm ilçelerdeki vatandaşlara taktim edildi.
Başkan Bal mektubunda; “Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz. 100 yıl önce temelleri atılmış olan Cumhuriyetimizin ne derece önem arz ettiğini son günlerde tekrar yaşayarak hatırlamaktayız. Türk ne kadar kuvvetlenirse; Müslüman da o kadar kuvvet kazanır. Tarih bunun ispatıdır.”

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ EBED-MÜDDET PAYİDAR KALACAK VE NİCE BİN YILLAR YAŞAYACAKTIR
“Merhum Başbuğumuzun belirttiği gibi: “Her kim Türk ve Atatürk düşmanıdır biliniz ki onlar Malazgirt’te, İstanbul’un Fethinde, Çanakkale’de ve İstiklal Harbinde mağlup ettiklerimizin Anadolu’da kalmış tohumlarıdır.” Türkiye Cumhuriyeti Devleti ebed-müddet payidar kalacak ve nice bin yıllar yaşayacaktır. Bilge Liderimiz Sayın Doktor Devlet BAHÇELİ Beyefendinin ifade ettiği gibi: “Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesi, Milli egemenliğin kimliği ve kilidir.” Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun. NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!” ifadelerini kullandı.