Bonus Hoca Elazığ'da

Türkiye'nin en ünlü eğitimcilerinden aynı zamanda öğrenciler tarafından Bonus Hoca olarakta bilinen Süleyman Beledioğlu Limit Özel Öğretim kursu ve Marmara Eğitim Kurumları organizasyonuyla Elazığ'lı öğrenci ve velilerle buluştu.

Bonus Hoca Elazığ'da
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye’nin en ünlü eğitimcilerinden aynı zamanda öğrenciler tarafından Bonus Hoca olarakta bilinen Süleyman Beledioğlu Limit Özel Öğretim kursu ve Marmara Eğitim Kurumları organizasyonuyla Elazığ’lı öğrenci ve velilerle buluştu.
Ticaret ve Sanayi odası konferans salonunda gerçekleşen söyleşide Bonus Hoca Beyin temelli motivasyon konulu seminerde öğrencilere seslenerek sınav öncesi ve sınav anında yapılması gerekenleri anlatırken, velilere ise bu süreçte üzerlerine düşen görevleri anlattı.Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde başarı yemini ile öğrenciler velilerine sorumluluklarını yerine getireceklerine dair söz verdiler.
Programda Kursder Başkanı Veli AKSU, Marmara eğitim kurumları yön.kur.üyesi Abdullah Gündüz ve Elazığ TSO başkanı Asilhan Arslan konuşma yaparak Bonus hocaya teşekkür ettiler.
Eğitimci Eralp Sarıkamış ise Bonus hocaya yoğun programında Elazığ’a birgün ayırdığı için teşekkür ederek Ahmet Yesevi SBL, Kayakarakaya Fen Lisesi ve TSO konferans salonunda iki seminer olmak üzere toplam 4 seminerde 1000’den fazla öğrenci ve veliye ulaştıklarını, Kanal23 ve Kanal Fırat aracılığıylada Bonus hocanın tüm Elazığlılarla buluştuğunu ifade ederek Bonus Hocaya sunduğu hediye takdimi ile program sona erdi.