Hüdapar İl Başkanı Kavaklı Bizi Namazda Vurdular

Başkan Kavaklı geçtiğimiz gün Hüdapar Adana İl Başkanlığı'na yönelik olarak gerçekleştirilen saldırıyla alakalı bir basın açıklamasında bulundu. Kavaklı açıklamasında şu ifadelere yer verdi

Hüdapar İl Başkanı Kavaklı Bizi Namazda Vurdular
TAKİP ET Google News ile Takip Et

‘Dürüst siyaset gerçek adalet’ sloganıyla İslam’ı referans alarak siyaset sahnesine çıktığımız günden bu yana partimize yönelik saldırıları aralıksız olarak sürüyor. Bugüne kadar yüzlerce fiili saldırıya uğrayan partimize yönelik önceki gün de Adana’da bıçaklı saldırı gerçekleştirildi. Adana İl Başkanlığımıza yönelik gerçekleştirilen saldırıda partimizin Adana İl Sekreteri Sacit Pişgin kardeşimiz şehit olurken il başkanımız Salih Demir de yaralanarak hastanede tedavi altına alınmıştır. Gözünü kan bürümüş ve henüz kimlerin maşası olduğu ortaya çıkmayan saldırgan, kardeşlerimize namaz kıldıkları esnada saldırmıştır.

Bu saldırıyı bir kişi gerçekleştirmiş olsa da arkasındaki derin güç ve odakların bir an önce deşifre edilmesi ve olayın aydınlatılması en büyük temennimizdir. Bu saldırının asıl suç ortakları partimizi hedef gösterenler ve TV ekranlarında algı ve iftiralarla karalama kampanyası yürütenlerdir. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da bütün suç örgütleri ile mücadelemiz devam edecek ve bu memleketin huzura kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

Elâzığ İl Başkanlığından bir heyetle beraber Adana’da kardeşimize karşı son görevimizi yerine getirdik, rahmet-i rahmana uğurladık.

Elâzığ il başkanlığımızda 3 gün boyunca saat 10:30’dan 16:30’a kadar taziye ziyaretleri kabul edilecektir.

Şehit Sacit Pişgin kardeşimize Allah’tan rahmet dilerken, yaralı olarak hastanede yatan Salih Demir başkanımıza da acil şifalar diliyoruz. Dedi.