Başkan Yıldırım 'Şehrimizi Yeniden AK Belediyecilikle Buluşturacağız'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Başkan Yıldırım 'Şehrimizi Yeniden AK Belediyecilikle Buluşturacağız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Seçimlerde il genelinde büyük bir zafer elde etmek için belediye başkan adayları ve il genel meclis üyesi adaylarıyla birlikte sahada gece gündüz kampanya yürüten ve temaslarda bulunan İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; “Elazığ merkez, ilçe ve beldeleriyle şehrimizin tamamını AK Belediyecilikle buluşturma hedefindeyiz.” açıklamasında bulundu.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Türkiye ve Elazığ Yüzyılı için hazır ve kararlı olduklarını belirterek, “31 Mart'a kadar her eve, her işyerine gireceğiz. Herkese teker teker dokunacağız. Seçim gününe kadar her anı değerlendireceğiz. Şehrimizi, ilçelerimizi ve beldelerimizi AK Belediyecilikle yeniden buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Parti vizyonumuzun özünü oluşturan üretken, adil, erişilebilir, vizyoner, şefkatli, sürdürülebilir, yenilikçi, kalkınmacı, çağdaş, güçlü, kapsayıcı, dinamik, vatansever belediyecilik için biz hazırız ve kararlıyız. Mevcut sorunların da çözüm adresi yine biziz, AK Parti. Cumhur İttifakı dışındaki partilerin ve siyasetçilerin böyle gündemleri zaten yok. Türkiye günübirlik çekişmelerin bedelini uzun yıllar boyunca ödemiştir. Hala eski Türkiye hastalıklarını canlandırmak isteyen bir zihniyet var. Biz, vaktimizi ve enerjimizi sadece hedeflerimize doğru yürümek için kullanıyoruz.” ifadelerine yer verdi.