Başkan Yıldırım İlçelerde Temaslarını Sürdürüyor

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 31 Mart Yerel seçim çalışmalarını ilçe ziyaretleriyle sürdürüyor.

Başkan Yıldırım İlçelerde Temaslarını Sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Seçim hazırlıklarını aralıksız bir şekilde yoğun bir tempoda sürdüren AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ il merkezinin yanı sıra ilçe ve beldelerde de seçim kampanyası yürütüyor.

Başkan Yıldırım, bu kapsamda bugün Karakoçan ve Palu ilçelerine giderek belediye başkan adayları ile birlikte esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi.

Karakoçan ilçesinde esnaflar ve vatandaşlarla selamlaşan ve hasbihal eden Başkan Yıldırım, görüş ve önerileri dinledi, AK Parti’ye ve ilçe belediye başkan adayına destek istedi.

Başkan Yıldırım ve beraberindeki teşkilat üyeleri daha sonra Palu ilçesine geçti.

Yıldırım, Palu programı kapsamında ilçe esnafını gezerek hayırlı işler temennisinde bulunarak yerel seçimler için destek istedi. Palu’da yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yıldırım, vatandaşların sorunlarını, taleplerini ve önerilerini de dinledi.

Başkan Yıldırım yaptığı açıklamada, 31 Mart seçimlerinde Elazığ merkez olmak üzere ilçe ve beldeleri AK Parti’nin gerçek belediyecilik anlayışıyla yeniden buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

AK Parti’nin hizmet ve gönül belediyeciliği vizyonuyla Elazığ’da birçok projenin hayata geçirildiğini aktaran Başkan yıldırım, bu hizmetlerle şehrin çehresinin değiştiğini, ufkunun daha da açıldığını aktardı. Başkan Yıldırım, hizmet devamlılığının sağlanması ve istikrarın sürmesi açısından 31 Mart seçimlerinin çok büyük önem taşıdığını vurguladı.