Başkan Işıkver, Teröre ve Terör Örgütlerine taviz vermeyeceğiz!

Mhp Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver 18 Ağustos tarihinde hain terör örgütü Pkk tarafından Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan saldırının yıl dönümünde yazılı açıklamada bulundu.

Başkan Işıkver, Teröre ve Terör Örgütlerine taviz vermeyeceğiz!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Işıkver şu ifadelere yer verdi;
Dünyanın en alçak, en hain terör saldırılarından birisi, 18 Ağustos 2016'da âziz şehrimizde gerçekleştirilmiştir.

Elazığ Emniyet Müdürlüğümüze, PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen, 3 Kahraman Polisimizin Şehit olduğu, 217 kişinin yaralandığı hain saldırının üzerinden tam 6 yıl geçti. 

Kahraman Şehitlerimizi ayrı ayrı rahmetle, Gazilerimizi şükranla anıyoruz. 

Ne şehitlerimizi, ne Gazilerimizi, ne de o hain terör saldırısını unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız..

Aziz hemşehrilerimiz, hiçbir zaman teröre, terör örgütleri ve destekçilerine fırsat vermemiş, daima omuz omuza 'biriz, beraberiz, buradayız’ demiştir.. Herbir vatandaşımıza sağduyularından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Vatanı vatan yapan Şehitleri ve Gazileridir. Tarihimize baktığımız zaman 1071 yılından bu yana kadar vatanımızın sadece bedeli can ve kan olmuştur. İnanıyorum ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti var olduğu sürece Şehit ve Gazi olmak için hazır olanlar daima var olacaktır. Bizler var olduğumuz sürece hiçbir namahrem el ay yıldızlı al bayrağımıza dokunamayacak, vatanımıza zarar veremeyecek, ezanımızı dindiremeyecektir"dedi.