Başkan Adayı Septioğlu'ndan Ulukent Mahallesine Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, yerel seçim çalışmaları kapsamında saha çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ediyor.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Başkan Adayı Septioğlu'ndan Ulukent Mahallesine Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığlıların samimiyet ve muhabbetle bağrına bastığı Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu ziyaretleri çerçevesinde Olgunlar ve Sürsürü Mahallesi esnafı ile bir araya gelerek, sorunları ve talepleri dinledi.

Başkan Adayı Septioğlu mahalle ziyaretleri kapsamında ise Ulukent Mahallesi sakinleriyle buluştu. Büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Adayı Septioğlu, vatandaşlarla kucaklaştı.

"Septioğlu gelecek yüzler gülecek.” Sloganları eşliğinde vatandaşlara seslenen Başkan Adayı Septioğlu, “Biz yıkmaya değil yapmaya geliyoruz. Yıkılan bir şey varsa biz imar etmeye çalışırız. Elazığ’ımız için kim bir çivi çakmışsa Allah razı olsun, Ama yanlış ve eksikler varsa da biz buradayız. Biz bunları imar etmeye, bunları yapmaya geliyoruz. Şehrimizdeki eksikleri, insanımızın ihtiyaçlarını, sorunlarını biliyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra sorunlarımızı ihtiyaçlarımızı bir bir hep birlikte gidereceğiz. Bu memleket hepimizin. Gemi batarsa hepimiz batarız. Allah’ın izniyle bizler huzur içinde, güzellik içinde, adalet ve ahlaklı bir anlayışla rotamızı koruyarak refah dolu bir gelecek hedefimize ulaşacağız. Tüm ülkede olduğu gibi şehrimizde de partimize büyük bir teveccüh var. Elazığ olarak birbirimize sarılarak, kenetlenerek doğruya ulaşacağız.” diye konuştu.

 

Başkan Adayı Septioğlu'ndan Ulukent Mahallesine Ziyaret