Bakan Yardımcısı Gümen'den AK Parti İl Teşkilatına Ziyaret

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği Elazığ'da AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve teşkilat mensuplarını ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Gümen'den AK Parti İl Teşkilatına Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Yıldırım, "Kıymetli Bakan Yardımcımızı şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kendileri yoğun temposuna rağmen bizleri ziyaret ettiler. Değerli bakan yardımcımızın kendi gündemlerinde olan çok önemli çalışmaların startını verdiklerini görüyoruz. Bu çalışmaların şehrimiz ve bölgemiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bizler de bu çalışmaları yakından takip ediyor, bu çalışmaların artırılması için gayret göstereceğiz. Ben bu duygularla kıymetli bakan yardımcımıza parti teşkilatımıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." şeklinde konuştu. 

Elazığ’a önümüzdeki ay tekrar geleceklerini anımsatan Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen ise" Elazığ'a önümüzdeki ay içerisinde Veteriner Yol Kontrol Noktasının açılışı için geleceğiz. Bunun ön görüşmesini ve karşılıklı bilgi alışverişini yaptık. Esas Elazığ ziyaretimiz o zaman olacak. Bu sadece bir ön ziyaret. Veteriner Yol Kontrol noktamızın açılışında inşallah hep beraber Elazığ'a katkı sunacak projelerimizi de açıklayacağız." dedi.