Şerifoğulları: Aziz Şehrimizde Sayın Bakanımızı Ağırlamanın Mutluluğunu Yaşadık

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, deprem konutlarının kura çekimine katılmak ve bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ'a gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Şerifoğulları 'Sayın Bakanımızı ve bizleri, sevgi ve muhabbetle karşılayan, gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.' dedi.

Şerifoğulları: Aziz Şehrimizde Sayın Bakanımızı Ağırlamanın Mutluluğunu Yaşadık
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Elazığ’da çeşitli temaslarda bulundu. Bakan Yerlikaya Elazığ Valiliği ve AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret etti, tamamlanan deprem konutlarının kura çekimi ve anahtar teslim törenine katıldı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın da eşlik ettiği Bakan Yerlikaya, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

BAKAN YERLİKAYA; “ŞEHİRLERİN AZİZİ, AZİZ OLANLARIN ŞEHRİ ELAZIĞ’DAYIZ”

Bakan Yerlikaya; “Bugün şehirlerin azizi, aziz olanların şehri Elazığ’dayız. Yüreği güzel Elazığlı hemşehrilerimizle, kıymetli esnaflarımızla bir araya geldik, bol bol sohbet ettik. Gününüz bereketli olsun. Çalışkanlığınız ve azminiz daim olsun. Gösterdiğiniz samimiyet, güler yüz ve misafirperverlik için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

ESNAF VE VATANDAŞLAR, 31 MART’TA YİNE, YENİDEN ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI DİYECEK

Esnaf ve vatandaşlar, sevgi ve ilgi ile karşıladıkları İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları’nın yeniden aday gösterilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Başkan Şerifoğulları’nın hizmetlerinden çok memnun olduklarını söyleyen esnaf ve vatandaşlar, 31 Mart’ta oylarının Şahin Şerifoğulları’ndan yana olacaklarını ifade etti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “SAYIN BAKANIMIZI SEVGİ VE MUHABBETLE KARŞILAYAN KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın temaslarının ardından açıklama yapan Başkan Şerifoğulları ise; “Aziz şehrimiz Elazığ’da İçişleri Bakanımız Saygıdeğer Ali Yerlikaya’yı ağırlamanın mutluluğunu duyduk. İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın katılımlarıyla; 3.913 konutun ilk etabı olan 2.255 konutu, hak sahibi hemşehrilerimize kavuşturmanın heyecanını yaşadık. İl teşkilatımızdaki dava ve yol arkadaşlarımızla bir araya geldik. İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya ile birlikte, Gazi Caddemizdeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek gönüllerine misafir olduk. Sayın Bakanımızı karşılarında gören hemşehrilerimiz, kendilerine teşekkür ederek şükranlarını ifade ettiler. Sayın Bakanımızı ve bizleri, sevgi ve muhabbetle karşılayan, gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 31 Mart akşamından sonra da inşallah kıymetli hemşehrilerimiz ve aziz şehrimizin geleceğini inşa etmek için aşkla, sevgiyle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.