Açıkkapı: 'Millet İttifakı Sabah, Öğlen, Akşam Yalan Söylüyor'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, Millet İttifakı'nın sürekli olarak yalan söyleyerek milleti aldatmaya çalıştığını, Elazığ'da ve Türkiye'de AK Parti hükümeti döneminde yapılan yatırımları sahiplenmeye çalıştıklarını belirterek, milletin bu yalanlara inanmayacağını vurguladı. Seçim çalışmaları kapsamında Değirmenönü Köyü'nde Bölge Muhtarlar Toplantısı'na katılan Açıkkapı, muhtarların her daim Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekçisi olduğunu, Cumhurbaşkanının da muhtarlara ayrı bir önem verdiğini belirterek bu seçimlerde de muhtarların doğru kararı vereceğini vurguladı.

Açıkkapı: 'Millet İttifakı Sabah, Öğlen, Akşam Yalan Söylüyor'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Açıkkapı, Bankalar Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Elazığlıların yoğun ilgisi ve teveccühü ile karşılaşan Açıkkapı, Elazığ’ın Türkiye’nin her kritik dönemde olduğu gibi bu dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve AK Parti’yi yalnız bırakmayacağını söyledi.

Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, temasları kapsamında daha sonra Mollakendi Beldesi’ne geçerek burada köy ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Gençleri de unutmayan Açıkkapı, Gençlik Kolları Standı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Milletvekili Adayı Açıkkapı gençlerin enerjisinin ve dinamizminin seçimlerde elde edilecek zaferin baş aktörlerinden biri olacağını kaydetti. Malatya Caddesi’nde de vatandaşlarla buluşan Açıkkapı, bir süre sohbet ettiği vatandaşlardan talep ve önerileri dinledi.

Son olarak Yazıkonak’ta adeta miting havasında gerçekleşen seçim koordinasyon merkezi açılışında konuştu. Üst aklın 2023 seçimlerini geçmişte olduğu gibi Türkiye’nin bağımsızlığını engelleme yönünde bir araç olarak gördüğünü ve Millet İttifakı’nı bu amaçla kullandığını belirten Açıkkapı, konuşmasında: “Utanmasalar Elazığ’da yapılan Havalimanını, Şehir Hastanesi’ni, stadyumu biz yaptık diyecekler. Türkiye’nin en büyük bakır rezervini biz bulduk diyecekler. Bunların sabahı, öğleni, akşamı yalan. Geçmişte AK Parti’yi defalarca durdurmaya çalıştılar. Kapatma davaları, yargı darbeleri ve e-muhtıralar ile Cumhurbaşkanımızın bağımsız Türkiye hayalinin önüne geçmeye çalıştılar. Nihayetinde 15 Temmuz gecesi hain bir darbe girişimine kalkıştılar. Milletimiz bunlara her seferinde dur dedi. Peki durdular mı? Hayır durmadılar. Geçmişte ülkemiz üzerinde farklı senaryo ve tezgahlar yazanlar şimdi de alenen Millet İttifakı’nı zincire vurarak, onlarla kol kola girerek Recep Tayyip Erdoğan’ı, AK Parti’yi ve milletimizi yenmeye çalışıyorlar. Asla yenemeyeceksiniz, asla kazanamayacaksınız. 14 Mayıs gecesi milletimiz bunlara gereken cevabı verecektir.”